Uchwyty do TV 

Zastanawiasz się, jak w bezpieczny sposób umieścić telewizor lub monitor na ścianie w salonie, gabinecie, biurze czy sypialni? Proponujemy wysokiej jakości uchwyty TV, które dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań. 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 74 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 74 elementów

Uchwyt do TV

Jednym z częstych elementów wyposażenia mieszkań i firm jest telewizor. Wykorzystujemy go nie tylko do oglądania telewizji, ale także zdjęć oraz grania w gry. Jest pomocnym urządzeniem biurowym, dzięki któremu możemy wyświetlić ważne dane i informacje. Sprzęt ten wyróżnia się jednak najczęściej dużymi rozmiarami i zabiera sporo miejsca w pomieszczeniu. Dlatego bardzo często kupując telewizor, decydujemy się również na uchwyt do telewizora, czy dedykowany wieszak na telewizory. Mocowanie TV na ścianie jest bardzo proste i nie zajmuje wiele czasu. Jaki uchwyt do TV wybrać? Wystarczy dobrać odpowiedni uchwyt ścienny do telewizora, który będzie pasował do Państwa odbiornika. W sprzedaży posiadamy:

  • Uchwyty LCD
  • Uchwyt na telewizor plazmowy
  • Uchwyt obrotowy
  • Uchwyt ścienny
  • Stelaż do telewizora

Oczywiście posiadamy także w sprzedaży uniwersalny uchwyt do telewizora, w którym zamontują Państwo telewizor o różnym wymiarze, niezależnie, czy będzie on wyprodukowany w technologii LED, LCD, czy plazmowej.

Telewizor w ramie

Jeśli chcesz stworzyć w swoim salonie własne kino studyjne, to uchwyty telewizyjne z pewnością pomogą Ci odwzorować taki efekt. Uchwyt do zawieszenia telewizora na ścianie to nie tylko praktyczne urządzenie, ale także takie, które pozwala na przemieszczanie urządzenia w kilku kierunkach. Teraz wystarczy tylko ustawić go pod odpowiednim kątem i cieszyć się wieczornym seansem filmowym z naszymi bliskimi.

Oczywiście nie zapominajmy o tym, że wieszak na telewizor powinien pasować również do wystroju naszego wnętrza. Aby jak najbardziej zadbać o naszych klientów, w ofercie posiadamy także biały i czarny uchwyt do telewizora. Są to na tyle uniwersalne kolory, że wpasują się praktycznie do każdego wnętrza.

Uchwyt obrotowy

Uchwyt do TV obrotowy jest najwygodniejszą opcją nie tylko w naszym domach, ale także firmach. Możliwość ustawienia naszego TV pod odpowiednim kątem znacząco poprawi nie tylko zadowolenie z oglądania ulubionego serialu, ale także jakość odbioru informacji podczas prezentacji. Mocowanie telewizora na ścianie z uchwytem obrotowym nie jest zbyt trudne, a wszystkie z nich posiadają odpowiednią odlegość od miejsca mocowania. Taka konstrukcja pozwala nam na dowolne obracanie telewizora w zakresie podanym przez producenta.

Uniwersalny uchwyt do telewizora

Uchwyt do telewizora Sony, Samsung, LG, Philips, czy Toshiba to dedykowane produkty, dostosowane jedynie do danych modeli i które wraz ze zmianą TV, muszą zostać również wymienione. Uniwersalny wysięgnik do telewizora rozwiązuje ten problem. Tego rodzaju produkt pozwala nam zwykle na instalację odbiornika o danym zakresie wielkości, dzięki czemu do jednego uchwytu, będziemy mogli zamontować wiele modeli telewizorów. Ponadto wszystkie uchwyty telewizyjne dostępne w naszej ofercie przestrzegają standardu VESA, przez co nie musimy martwić się o to, że nie będą pasować nawet do najrzadszych modeli telewizorów.

Uchwyt do telewizora ruchomy

Uchwyt ścienny do TV z możliwością regulacji odległości od ściany okazuje się niezbędny w wielu domowych i firmowych instalacjach telewizyjnych. Daje on nam możliwość dostosowania odległości TV od ściany, ale również pozwoli nam na zamocowanie telewizora nawet w trudno dostępnych miejscach. Uchwyt do TV z długim ramieniem to również możliwość chowania odbiornika w szafce. Kiedy potrzebujemy z niego skorzystać, wystarczy tylko otworzyć szafkę i lekkim ruchem wysunąć nasz TV. Kiedy z niego nie korzystamy, może być on bezpiecznie zamknięty i chroniony przed przypadkowym uderzeniem, czy włamywaczem.

Uchwyt do telewizora narożnikowy

Telewizor w rogu pomieszczenia to chyba standard w większości polskich domów. Na to także współcześni producenci znaleźli rozwiązanie, jakim jest uchwyt do telewizora narożnikowy. Uchwyt  LCD/LED narożny pozwoli nam na instalację naszego odbiornika zarówno rogu o kącie prostym, jak i szerokim wynoszącym 120 stopni i wąskim, który będzie sięgać maksymalnie 45 stopni. Oczywiście tego rodzaju uchwyt ścienny do telewizora będzie mógł również posiadać regulację zarówno kąta ułożeni, jak i odległości od ściany. Wszystko zależy wyłącznie od naszego zapotrzebowania, jak i wybranego modelu uchwytu.