Uchwyty na smartfony 

Uchwyty samochodowe to bardzo praktyczne urządzenia, które znajdą swoje zastosowanie w każdym aucie. Świetnie sprawdzą się podczas używania naszego smartfona jako nawigacji GPS, przy podczas rozmowy przez zestaw głośnomówiący.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Uchwyty samochodowe do smartfonów i telefonów

Uchwyty do telefonów to bardzo praktyczne i pomocne narzędzia, w czasie tych dłuższych, jak i krótszych podróży naszym autem. Uchwyt samochodowy pozwala na stabilne zamocowanie naszego smartfona na szybie auta, czy też na desce rozdzielczej. Dobrze zamocowany smartfon to nie tylko wygoda w jego użytkowaniu i komfort, ale także bezpieczeństwo podczas jazdy. W naszej ofercie spotkają Państwo uchwyty na smartfony, które posiadają wytrzymałą przyssawkę i nie odlepią się nawet podczas gwałtownego hamowania, czy podczas jazdy przez wyboje. W sprzedaży posiadamy:

  • Uniwersalny uchwyt samochodowy
  • Uchwyt samochodowy z przyssawką
  • Uchwyt samochodowy na GPS
  • Uchwyt samochodowy na tablet
  • Magnetyczne uchwyty samochodowe

Każdy z naszych produktów został wykonany z wysokiej jakości tworzywa i zapewni naszym klientom pełen komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzenia podczas jazdy.

Uchwyt z przyssawką, czy na kratkę nawiewu?

W sklepie internetowym zarowka-led.com znajdą Państwo zarówno uchwyty przystosowane do instalacji na szybie, jak i te, które zamontujemy w kratce nawiewu. Oba zapewnią naszym klientom stabilne zamocowanie swojego urządzenia i mają wiele zalet. Uchwyt samochodowy z przyssawką jest bardzo szybki i prosty w montażu, natomiast uchwyt do kratki nawiewu montujemy troszkę dłużej, lecz nie zasłania on nam pola widzenia podczas jazdy. Wybierając jeden z obu tych modeli, decydujemy się jednak na zwiększenie komfortu i wygody podczas korzystania w trakcie jazdy z telefonu, tabletu, czy nawigacji.