Uchwyty Selfie Stick 

Uchwyt Selfie Stick stanowią praktyczny gadżet, dzięki, którym w kadrze naszego aparatu obejmiemy cały pejzaż i całe grono naszych znajomych. W naszej ofercie dostępne wersje bezprzewodowe i przewodowe.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Selfie Stick - kijek do robienia zdjęć selfie

Kijki do selfie to znakomity pomysł na udokumentowanie niezapomnianych chwil i niesamowitych miejsc. Selfie Stick to bardzo praktyczny gadżet, który pozwoli Ci objąć kadrem cały pejzaż lub wszystkich swoich znajomych. Kijek do robienia zdjęć Selfie posiada teleskopowy wysięgnik, który łączy się z naszym smarfonem poprzez Bluetooth lub za pomocą przewodu AUX. Opcja przewodowa umożliwia nam uwolnienie migawki za pomocą przycisku na rękojeści uchwytu, natomiast bezprzewodowa za pomocą dedykowanego pilota. Selfie Stick to połączenie uniwersalnego statywu i mobilnego uchwytu, który pozwoli nam na uwiecznienie niezwykłych krajobrazów i niezapomnianych chwil razem z naszymi znajomymi.

Kijek do robienia zdjęć Selfie - rodzaje

Możemy wyróżnić dwa rodzaje kijów do robienia Selfie:

  • Selfie Stick przewodowy - łączy się z naszym smartfonem przez 3,5mm jacka audio
  • Selfie Stick bezprzewodowy - bezprzewodowo łączy się z naszym smartfonem przez Bletooth. W zestawie otrzymujemy pilot, który będzie pracował jako migawka.

Każdy z obu rodzajów kijków ma swoje zalety i wady. Wybierając kijek do selfie z przewodem nie musimy pamiętać o pilocie ani z wymianą jego baterii. Kiedy natomiast zdecydujemy się na kijek do selfie bezprzewodowy otrzymamy uchwyt znacznie wygodniejszy w obsłudze, w którym nie będziemy musieli podczas używania ciągle podłączać przewodu do naszego smartfona. Oczywiście oba rodzaje dzieli także cena. Zwykły Selfie Stick przewodowy będzie znacznie tańszym i bardziej atrakcyjnym cenowo wyborem od wersji berzpewodowej.