Wkłady do plafonów LED

Plafony to rodzaj oświetlenia, który często spotykamy w nowoczesnych wnętrzach. Na rynku są one jednak dostępne już od dłuższego czasu. Nową jakość zapewniają im wkłady LED do plafonów. Znalazły swoje zastosowanie w budynkach mieszkalnych i użytku publicznego, w biurach, szkołach, hotelach i restauracjach. Dobrej jakości, wykonane z wysokogatunk...

Plafony to rodzaj oświetlenia, który często spotykamy w nowoczesnych wnętrzach. Na rynku są one jednak dostępne już od dłuższego czasu. Nową jakość zapewniają im wkłady LED do plafonów. Znalazły swoje zastosowanie w budynkach mieszkalnych i użytku publicznego, w biurach, szkołach, hotelach i restauracjach. Dobrej jakości, wykonane z wysokogatunkowych materiałów potrafią przetrwać próbę czasu. Jeżeli jednak ich żywotność dobiegnie końca, nie ma konieczności wymiany oświetlenia. 

Więcej

Wkłady do plafonów LED Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Wkład LED do plafonów – nowy wygląd i jakość 

W naszym sklepie dostępne są wkłady LED do plafonów w różnych kształtach – okrągłe, typu „słoneczko”, a także wkłady paskowe. Dwa pierwsze rodzaje przeznaczone są do plafonów okrągłych, z kolei paskowe polecamy do opraw kwadratowych i prostokątnych. Postawiliśmy na uniwersalność, przez co wkłady LED pasują praktycznie do wszystkich opraw. Różnią się mocą, barwą światła i ilościom diod. Ponadto są łatwe w montażu, a zatem szybko i bez problemu ożywisz swój stary plafon.

Cechują się one kilkoma zaletami. Jedną z nich jest niskie zużycie energii, co przekłada się na oszczędności w eksploatacji budynku. Z montażem z powodzeniem poradzi sobie każdy bez specjalistycznej wiedzy technicznej. To gwarancja mocno rozproszonego światła oraz jednolitego świecenia. Są dostępne w różnych rozmiarach, mocach, kształtach i barwach świetlnych. Wkład do plafonu LED wydłuża żywotność oświetlenia, a właściwie daje im nowe życie. Można dodatkowo użyć do nich czujniki ruchów, co z pewnością poprawi komfort poruszania się w ciemności po schodach czy korytarzu. Plafon dostosowujesz do własnych potrzeb, oczekiwań i preferencji.  To rodzaj oświetlenia, które daje ogromne możliwości aranżacji przestrzeni i dekoracji pomieszczeń efektownych, energooszczędnym światłem.