Włączniki do taśm LED 

Włączniki do taśm LED to dotykowe, jak i bezdotykowe sterowniki, które zamontujemy pomiędzy zasilaczem a taśmą w naszym profilu aluminiowym. Szeroki wybór sterowników zapewniających długą i bezpieczną pracę, w wielu instalacjach domowego oświetlenia.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Włączniki do taśm LED

włączniki do taśm LED, bezdotykowe włączniki do taśmy LED, dotykowe włączniki do taśmy LED, włącznik - czujnik PIR

Niezawodne włączniki do taśm LED w wielu wariantach do wyboru – dzięki nim obsługa taśm jest jeszcze łatwiejsza. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla klientów pełną gamę wysokiej jakości komponentów, które sprawdzą się w celu łatwego włączania i wyłączania taśm ledowych w różnych punktach. Wszystkie z nich dostępne są też w przystępnych cenach i gwarantujemy ich szybką dostawę na adres wskazany przez klienta!

W sprzedaży dostępne są bezdotykowe włączniki do taśmy LED, a także dotykowe włączniki do taśmy LED. Urządzenia te pozwalają na włączanie i wyłączanie światła po zbliżeniu dowolnego obiektu w odpowiedniej odległości od czujnika. Oświetlenie zostaje automatycznie wyłączone w momencie oddalenia obiektu. Niektóre włączniki wyposażone są również w funkcję ściemniania.

Włączniki tego rodzaju sprawdzają się przede wszystkim w łazienkach, gdzie często mokrymi dłońmi dotykamy wyłączników, a także w kuchniach, a dokładnie w meblach kuchennych. Dzięki nim wystarczy tylko lekki dotyk lub też znalezienie się dłoni przy wyłączniku bez jego dotknięcia, aby oświetlenie zostało uruchomione.

Podobnie działa włącznik – czujnik PIR, który jest tak zwanym czujnikiem ruchu i pozwala on na samoczynne włączenie się światła wtedy, gdy w okolicy wykryje ruch, na przykład człowieka. Czujniki tego rodzaju bardzo często stosowane są przy schodach, na gankach, na przydomowych podwórkach.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie najlepszej jakości włączniki do taśmy LED, zarówno modele dotykowe, jak i bezdotykowe. Są to urządzenia sprawdzone, zapewniające bezpieczną i niezawodną pracę w wielu aplikacjach w domu i w przemyśle.

Gdy mają Państwo problem z doborem odpowiedniego urządzenia, nasi pracownicy będą mogli również doradzić, jakie z nich sprawdzą się najlepiej w danym zastosowaniu. Prosimy o przekazaniem nam dokładnych informacji dotyczących planowanego montażu oświetlenia LED i czujnika, a my będziemy mogli wskazać, na jaki z nich warto się zdecydować.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą i mamy nadzieję, że dostarczane przez nas komponenty LED będą mogły spełnić wszystkie Państwa wymagania!