Wzmacniacz sygnału sterownika 

Wzmacniacz sygnału sterownika to urządzenie, które pozwoli nam na sterowanie oświetleniem LED o większej mocy, za pomocą jednego sterownika. To urządzenie umożliwi rozbudowę naszej instalacji oświetleniowej bez potrzeby dokupywania dodatkowych systemów sterujących.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Wzmacniacz sygnału sterownika

wzmacniacz sygnału RGB, wzmacniacz sygnału LED RGB, wzmacniacz do taśmy LED, wzmacniacz do modułów LED

 

Dostarczamy nowoczesne wzmacniacze sygnału LED – ekspandery, które pozwalają na uzyskanie lepszej mocy instalacji LED w miejscach, w których nie moc instalowane oświetlenia nie jest wystarczająca. Dzięki współpracy z wieloma uznanymi producentami sprzętu oraz własnemu doświadczeniu wiemy, jak spełnić wszystkie wymagania naszych klientów. U nas kupią Państwo także wzmacniacz do modułów LED i taśm w bardzo atrakcyjnej cenie!

 

Wzmacniacze sygnału LED czy też wzmacniacze LED są przeznaczone do montażu w miejscach, gdzie moc oświetlenia ledowego nie odpowiada parametrom wyjść ściemniaczy i sterowników. Wówczas wzmacniacz sygnału LED RGB czy też LED będzie pozwalał na odpowiednie wzmocnienie sygnału sterującego diodami, a tym samym zagwarantuje on właściwą pracę oświetlenia LED.

 

Najczęściej stosuje się wzmacniacz do taśmy LED oraz całych modułów, na przykład wtedy, gdy chce się sterować jasnością światła czy jego kolorem RGB w oddalonych od siebie punktach. Wobec tego będzie można wtedy uzyskać instalację, która będzie składała się z elementów optymalnie dopasowanych do siebie, zapewniających niezawodność działania, a także gwarantujących trwałość na długi okres.

 

Jeżeli chcą Państwo zakupić dobre jakości wzmacniacz sygnału RGB czy LED, pozostajemy do usług. Przygotowaliśmy szeroką gamę niezawodnych urządzeń tego rodzaju, które przeznaczone są do stosowania w wielu aplikacjach. Nasze wzmacniacze to urządzenia zapewniające bardzo wydajną, bezpieczną pracę, które minimalizują zakłócenia, a także są bardzo łatwe w instalacji. Mogą być stosowane zarówno w uproszczonych, jak i bardziej skomplikowanych instalacjach i niezależnie od miejsca dają lepszą sprawność całego oświetlenia LED.

 

W razie dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem wzmacniaczy LED, pozostajemy stale do Państwa dyspozycji. Nasi doświadczeni w tej dziedzinie pracownic będą mogli doradzić, jakie rozwiązania wybrać, aby sprawdziły się one w danej instalacji stuprocentowo.

 

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie i życzymy także udanych zakupów!