Żarówki LED AR111 Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Żarówki LED AR111 w twoim domu

Dostępne w naszym asortymencie żarówki LED AR111 to najlepszy wybór w dziedzinie oświetlenia – energooszczędne, trwałe oraz niezawodne, a także atrakcyjne cenowo. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę produktów, które sprawdzają się w realizacji różnorodnych projektów oświetleniowych LED. Mamy nadzieję, że również spełnią one wszystkie Państwa wymagania!

W naszym asortymencie dostępne są żarówki LED AR111 G53 oraz GU10 w różnych wariantach mocy w zestawach z oprawą, dlatego też są one od razu gotowe do montażu w wybranych punktach. Produkty te sprawdzają się głównie do oświetlania punktowego w takich przestrzeniach jak muzea, galerie, sklepy, wystawy, również do oświetlenia w domu. Dają one silne, ukierunkowane światło, którego kąt świecenia w zależności od modelu może wynosić nawet do 180 stopni. Dzięki temu można ładnie uwypuklić oświetlane przedmioty, a przy tym zabezpieczyć je przed przegrzewaniem i blaknięciem dzięki technologii ledowej.

Popularne żarówki G53 oraz GU10, które w wersji AR111 kupowane są często zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucje.

Różne rodzaje żarówki AR111

  • żarówki LED AR111 12V – przeznaczone są one do stosowania w instalacjach niskonapięciowych, do których należy dobrać odpowiednie zasilacze, także dostępne w naszym sklepie
  • żarówki LED AR111 230V – mogą być od razu podłączone do standardowej instalacji, nie wymagają dodatkowych komponentów takich jak zasilacze

W sprzedaży posiadamy również żarówki o różnych modach, dlatego też można u nas zakupić zarówno żarówki AR111 LED 230v, jak i te słabsze. Oferujemy też model AR111 z diodami High Power LED, które są bardzo oszczędne i mocne. Mogą Państwo dopasować je indywidualnie w zależności od tego, jaki efekt pragną Państwo osiągnąć. Przy oznaczeniu o liczbie watów znajduje się również wskazanie na lumeny (lm), które są jednostką miary strumienia świetlnego.

Oferujemy żarówki led AR111 w następujących mocach: 8W, 10W, 12W, 15W

W sprzedaży posiadamy przede wszystkim żarówki o barwie ciepłej, które bardzo dobrze odwzorowują kolory i wyglądają efektownie. Barwa tych żarówek przypomina tradycyjne żarówki żarowe sprzed lat. Także można zakupić u nas żarówki g53 o barwie neutralnej oraz chłodnej, których barwa świetlna podobna jest do barwy światła słonecznego.

Jeżeli chcą Państwo zakupić żarówki LED AR111 G53 czy GU10, pozostajemy do dyspozycji. Nasi pracownicy będą mogli doradzić w wyborze najlepszych produktów, które cechują się wysoką żywotnością, energooszczędnością, a także odpowiednimi parametrami. Prosimy o przekazanie nam zapytań drogą e-mailową lub też telefoniczną, a wtedy będziemy mogli doradzić w wyborze.

Zapewniamy jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny żarówek ledowych, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Zamówienia realizujemy w krótkich terminach, co powoduje, że zakupy mogą być u Państwa bardzo szybko.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnego asortymentu i zapraszamy na zakupy!