Filtry

Czujnik ruchu
Źródło światła
Możliwość ściemniania
Kąt świecenia
Trzonek
Kształt żarówki
Materiał

Informacje

Żarówki LED AR111 

Żarówki LED AR111 to specjalistyczne lampy LED wyposażone w gwint G53 lub GU10. Dostępne zarówno o szerokim, jak i wąskim kącie świecenia. Idealne do oświetlenia biura czy firmy, ale także coraz częściej stosowane w oświetleniu domowym.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 44 elementów

Żarówki LED AR111 do Twojego domu i firmy

Dostępne w naszym sklepie internetowym żarówki LED z gwintem AR111 to najlepszy wybór w dziedzinie specjalistycznego oświetlenia. Są to energooszczędne produkty, trwałe oraz niezawodne, a także bardzo atrakcyjne cenowo. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę produktów, które sprawdzają się w realizacji różnorodnych projektów na podstawie nowoczesnej technologiii LED. W naszym asortymencie dostępne są żarówki LED AR111 G53 oraz Żarówki LED AR111 GU10 w różnych wariantach mocy i w zestawach z oprawą, które od razu zamontujemy w wybranych punktach. Żarówki LED ES111 świetnie sprawdzają się do punktowego oświetlenia. Są bardzo często spotykanym typem światła w muzeach, galeriach, sklepach, wystawach, oraz coraz częściej używanym oświetleniem w naszych domach. Dają one silne, ukierunkowane światło, którego kąt świecenia w zależności od modelu może być skupiony lub rozproszony.

Różne modele i rodzaje żarówek LED ES111

W naszym asortymencie spotkają Państwo również żarówki Ledowe AR111 o różnych mocach i barwach światła. Mogą Państwo dopasować je do swoich indywidualnych preferencji w zależności od tego, jaki efekt pragną Państwo osiągnąć. W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo:

  • Żarówki LED AR111 G53 12V – lampy o szerokim gwincie, przystosowane do zasilania bezpiecznym prądem o napięciu 12V
  • Żarówki LED AR111 GU10 230V – wyposażone w gwint GU!0, mogą być od razu podłączone do standardowej instalacji 230V

Pomoc w dobrze żarówki LED z gwintem AR111

Jeżeli chcą Państwo zakupić żarówki LED ES111 i potrzebują pomocy, zawsze pozostajemy do dyspozycji. Nasi pracownicy będą mogli doradzić w wyborze najlepszych produktów, które cechują się wysoką żywotnością, energooszczędnością, a także odpowiednimi parametrami. Prosimy o przekazanie nam zapytań drogą e-mailową lub też telefoniczną, a wtedy będziemy mogli najlepiej doradzić w odpowiednim wyborze.