Żarówki LED E27

Żarówki LED E27 idealnie dopasowane do pomieszczenia

Żarówki LED E27 z dużym gwintem to praktyczny i energooszczędny zamiennik tradycyjnych żarówek żarowych. Do wyboru mamy aż 3 barwy światła, które każdy z naszych klientów dopasuje do własnych potrzeb i oczekiwań.

Żarówki LED E27 idealnie dopasowane do pomieszczenia

Żarówki LED E27 z dużym gwintem to praktyczny i energooszczędny zamiennik tradycyjnych żarówek żarowych. Do wyboru mamy aż 3 barwy światła, które każdy z naszych klientów dopasuje do własnych potrzeb i oczekiwań.

Więcej

Żarówki LED E27 Jest 259 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 64 z 259 elementów
Pokazuje 1 - 64 z 259 elementów

W tej kategorii przedstawiamy żarówki LED E27, czyli najbardziej popularne, z tak zwanym dużym gwintem. Lampy stosujące tego rodzaju żarówki znajdują się praktycznie w każdym domu, na przykład do żyrandoli wiszących, plafonów, lamp podłogowych, lamp stołowych, aby wspomnieć tylko o paru możliwościach. Gdy dotychczas stosowali Państwo tylko żarówki zwykłe czy świetlówki, warto pomyśleć o przejściu na oświetlenie ledowe, jako że dzięki nim można uzyskać spore oszczędności, ale to nie wszystkie ich zalety.

Energooszczędna żarówka LED E27

Jeżeli interesują Państwa żarówki z dużym gwintem, w naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla klientów wiele ciekawych propozycji. Są to wyłącznie najwyższej jakości żarówki LED gwint E27, które wyróżniają się precyzją wykonania oraz wysoką trwałością – dajemy na nie 2-letnią gwarancję. 

W sprzedaży posiadamy żarówki w różnych kształtach i wielkościach, na przykład żarówki w kształcie kuli, żarówki standardowe, żarówki rurkowe, żarówki z mlecznymi i przezroczystymi kloszami, również modne obecnie żarówki LED filament, które posiadają wewnątrz dekoracyjny drucik świecący ciepłym kolorem – często określane są one mianem żarówek Edison.

Prezentujemy również żarówki w szerokiej gamie mocy, dlatego mogą Państwo dopasować je w zależności od miejsca zastosowania, aby uzyskać mniej lub bardziej intensywne oświetlenie. Przypominamy, że żarówki LED kolorowe  energooszczędne, dlatego też pobierają mniej mocy od modeli standardowych i jednocześnie potrafią świecić od nich jaśniej.

W naszym asortymencie dostępne są żarówki w takich mocach jak: 5W, 7W, 10W, 15W.

W przypadku żarówek ledowych stosuje się też dodatkowe oznaczenie mocy, a mianowicie lumeny, które dokładnie oznaczają intensywność emitowanego przez żarówkę strumienia światła. Im więcej lumenów, tym żarówka będzie świeciła jaśniej. Przykładowo w przypadku żarówek LED 5W, które odpowiadają standardowym 40W żarówki żarowej, możemy mówić o parametrach lumenów na poziomie 400-450 lm. Najbardziej mocne rodzaje mające powyżej 600 lumenów polecane są do zastosowania jako światło ogólne, do oświetlenia blatu kuchennego, łazienki.

Żarówki oferujemy też w kilku wariantach barwy:

  • żarówka E27 barwa biała ciepła – daje przyjemne, miękkie światło, polecana głównie do sypialni, a także innych miejsc, w których ważny jest relaks
  • żarówka E27 barwa biała zimnażarówki te zachęcają do pracy, nie powodują senności jak światło ciepłe, barwa światła podobna jest do światła dziennego
  • żarówki LED kolorowe – dostępne w różnych barwach w naszym sklepie internetowym

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem żarówek LED z dużym gwintem – jeżeli mają Państwo pytania lub problemy z doborem, pozostajemy do usług!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą z kategorii żarówki LED.