Żarówka LED E27 8W 230V CCD rurkowa Aigostar barwa ciepła Zobacz większe

Żarówka LED E27 8W 230V CCD rurkowa Aigostar

Nowy produkt

Żarówka LED E27 8W typ rurkowa od producenta Aigostar. Żarówka LED o szerokim kącie świecenia 360stopni, oparta na wydajnych, energooszczędnych diodach SMD2835. 2 letnia gwarancja producenta.

Więcej szczegółów

 • Zadaj pytanie o produkt
 • Zadaj pytanie o produkt
  Żarówka LED E27 8W 230V CCD rurkowa Aigostar

  Żarówka LED E27 8W 230V CCD rurkowa Aigostar

  Żarówka LED E27  8W typ rurkowa od producenta Aigostar. Żarówka LED o szerokim kącie świecenia 360stopni, oparta na wydajnych, energooszczędnych diodach SMD2835. 2 letnia gwarancja producenta.

  *

  *

  * Pola wymagane

  Anuluj Wyślij

 • Zamów telefonicznie
 • Koszty transportu
 • Złóż zapytanie ofertowe
 • Złóż zapytanie ofertowe
  Żarówka LED E27 8W 230V CCD rurkowa Aigostar

  Żarówka LED E27 8W 230V CCD rurkowa Aigostar

  Żarówka LED E27 8W typ rurkowa od producenta Aigostar. Żarówka LED o szerokim kącie świecenia 360stopni, oparta na wydajnych, energooszczędnych diodach SMD2835. 2 letnia gwarancja producenta.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

9.90 zł brutto

Żarówka LED E27 8W 230V CCD rurkowa

Żarówka LED E27 8W rurkowa to energooszczędne i bardzo wydajne źródło światła dla naszego domu czy firmy. Wyposażone w aż 32 nowoczesnych diod SMD2835 wyróznia ten produkt wśród żarówek LED z największą mocą świetlną spośród dostępnych w tej chwili na rynku. Moc świetlna tej żarówki to 640 lumenów. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji, oraz ergooszczędności jest doskonałym zamiennikiem dla starszego oświetlenia żarowego. Zaletą żarówki LED typu rurka jest szeroki kąt świecenia, który zapewnia bardzo rozproszone światło. Pozwala to na doświetlenie całego pomieszczenia, zapewniając ładne i równomierne rozproszone światło, które wyróżnia się wysokim współczynnikiem oddawania naturalnych barw - CRI. Żarówka LED w przeciwieństwie do świetlówek starego typu nie zawiera rtęci oraz nie emituje szkodliwego promieniowania UV i IR. Z uwagi na niski pobór prądu produkty wykonane w technologii LED są najbardziej ekologicznym źródłem światła dostępnym na rynku.

Dzięki zastosowaniu przetwornicy CCD żarówka LED jest odporna na spadki i wzrosty napięcia w sieci. Światło nie drży i nie migocze. Diody LED (wrażliwe na różnice napięcia) są odporne na przepięcia i będą świecić bezawaryjnie przez długi czas. Tolerancja napięcia 115-250V.


Barwa światła

Światło o temperaturze 3000K odznacza się białą ciepłą barwą. Podobną do tych jaką mają tradycyjne żarówki Edisona. Światło naszej żarówki idealnie oddaje naturalne kolory i nie męczy wzroku. Nie wpływa na samopoczucie i pozwala się zrelaksować. Ciepła barwa światła jest doskonała zarówno do pokoi salonów czy kuchni jaki i do pomieszczeń biurowych, sal bankietowych czy hal produkcyjnych.

Kolejna barwa to biała zimna 6400K ten typ żarówek nadaje nam swoistego klimatu. Kolor zimny jest barwą typowo techniczną idealnie sprawdza się w pomieszczeniach o chłodnym charakterze. Polecamy ten rodzaj barwy światła do akcentowania naszego pomieszczenia. Nie bójmy się eksperymentować ze świat łączmy barwy światła zimną z ciepłą. Pozwala man to często osiągnąć niesamowity efekt świetlny.

Przykład barwy światła 

Barwa światła określana jest w kelwinach. Średnio przyjmuje się barwy światła w przedziale od 1000k do 10 000k czym mniejsza wartość podana w kelwinach tym temperatura barwy światła jest cieplejsza, a czym większa liczba podawana w kelwinach tym barwa światła się nam oziębia i staje się barwą tzw. zimną. W obrazku poniżej mogą państwo zobaczyć prosty przykład jak miej więcej możemy zaprezentować podział kolorystyczny w kelwinach. Oczywiście rysunek nie odda rzeczywistego odczucia barwy ale przybliży mniej więcej jej zakres. Przyjęło się też określać zakres temperatur barwowych:

Żarówka LED E27 8W 230V rurkowa

Kolor klosza transparentny
Inne Przetwornica CCD
Napięcie zasilające 230V AC
Pobór mocy 8W
Wymiary 37x135mm
Strumień świetlny 640lm
Barwa Światła Biała Ciepła, Biała Zimna
Temperatura Barwowa 3000K, 6400K
Kąt Świecenia 360st
Typ diody 2835
Trwałość 15000h
Czas gwarancji 2 lata
CRI/Ra 80
Ilość LED 32
Rodzaj Gwintu E27
Funkcja ściemniania nie
Odpowiednik żarówki (W): 65W
 • Szybki podgląd
  7.90 zł W magazynie

  Żarówka LED E27 4W rurkowa to nowoczesne, energooszczędne źródło światła do naszego domu lub firmy. Duży kąt świecenia, wysoka jakość świetlna i niski pobór prądu. Żarówka wyposażona w przetwornicę CCD.

  7.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  8.20 zł W magazynie

  Żarówka LED E27 6W rurkowa wyposażona w diody LED zamknięte w szklanych rurkach. Niskie zużycie energii elektrycznej oraz jasne i mocne światło. Gwarancja 24 miesiące.

  8.20 zł
  W magazynie