Żarówki LED G4 to energooszczędne zamienniki tradycyjnych halogenów wyposażonych w „igiełkowy” gwint. Wykonane w nowoczesnej  technologii LED są dużo trwalszym odpowiednikiem i zużywają nawet do 90% mniej energii.

Żarówki LED G4 Jest 39 produktów.

Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów

Żarówka LED G4, czyli mała lampa LED o wszechstronnym zastosowaniu


W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości żarówki LED z gwintem G4 zasilane stałym lub zmiennym napięciem 12V. Są to produkty, najczęściej wykorzystywane w oprawach meblowych, sufitowych oraz w lampkach biurkowych. To doskonała alternatywa dla zwykłych żarówek halogenowych, które zużywały ogromne ilości energii i osiągały bardzo wysokie temperatury działania. Żarówki Ledowe G4 są znacznie lepszym zakupem od tych wykonanych w tradycyjnej technologii, ponieważ nie tylko pobierają mniej energii, ale także posłużą nam zdecydowanie dłużej.

Halogeny LED G4 typu telerzyk i sztyft

Żarówki LED 12V G4 wyróżniają się swoimi niewielkimi gabarytami i bardzo często ze względu na swój kształt określane są też jako żarówki LED G4 talerzyk czy żarówki led G4 sztyft. Stosowane są głównie w oprawach meblowych czy witrynach coraz częściej wykorzystujemy je do opraw kuchennych, szaf, czy w sufitach podwieszanych. Dzięki wielu wariantom do wyboru w naszym sklepie zarowka-led.com mogą Państwo bez problemu dopasować je do miejsca montażu i zamierzonego efektu świetlnego.

Żarówki halogenowe LED G4 - różne warianty do wyboru

W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo żarówki G4 w kilku wariantach mocy i o różnym kształcie. Przygotowaliśmy dla Państwa zarówno mocne żarówki LED G4, jak i te słabsze, dlatego żarówki z naszej oferty doskonale sprawdzą się zarówno do opraw sufitowych, jak i zamontowane w meblach gdzie z racji miejsca zastosowania wybieramy lampy o mniejszej mocy.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Żarówka LED G4 0,6W
  • Żarówka LED G4 1W
  • Żarówka LED G4 1,2W
  • Żarówka LED G4 1,8W
  • Żarówka LED G4 2W
  • Żarówka LED G4 2,2W
  • Żarówka LED G4 2,5W
  • Żarówka LED G4 3W

Oprócz mocy mogą Państwo wybrać również odpowiednią barwę światła, aby w ten sposób uzyskać najbardziej atrakcyjny dla oka efekt, który będzie również korespondował z aranżacją przestrzeni.

Żarówki Ledowe z gwintem G4 oferujemy w dwóch wariantach barwy światła:

  • Żarówki LED G4 barwa ciepła – daje przyjemne dla oczu, lekko żółte światło, które znane jest z właściwości relaksacyjnych
  • Żarówki LED G4 barwa zimna – światło jest zimne, chłodne, polecane do nowoczesnych i współczesnych aranżacji

Żarówka LED 12V G4 może pracować z napięciem stałym lub zmiennym. Żarówki te nie powinny być podłączane do zasilaczy elektronicznych. Polecamy wykorzystanie zasilaczy transformatorowych z zakresem pracy od 0W czy też impulsowych stabilizowanych. Wszystkie potrzebne komponenty do instalacji Państwa oświetlenia zakupią Państwo w naszym sklepie internetowym.