W naszym sklepie internetowym zakupią Państwo nowoczesne, energooszczędne żarówki LED G9, które stanowią odpowiednik żarówek halogenowych G9.

Żarówki LED G9 

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 54 elementów

Energooszczędne żarówki LED G9

Dzięki zastosowaniu technologii diod LED żarówka g9 nie tylko pobiera mniej prądu, ale również wyróżnia się dłuższą żywotnością i nie emitują dużych ilości ciepła. To powoduje, że obecnie kupowane są tak często. U nas znajdą je Państwo w szerokiej gamie – zapraszamy do sprawdzenia wszystkich wariantów żarówek G9 i życzymy udanych zakupów!

W tej kategorii przedstawiamy żarówki LED g9. Stosowane są głównie w nowoczesnych oprawach oświetleniowych przeznaczonych do użytku wewnętrznego oraz na zewnątrz. Również spotykane są w lampkach biurkowych oraz dekoracyjnym oświetleniu, ponieważ posiadają kompaktowe wymiary, na przykład możemy zakupić model led g 9 do żyrandoli.

Dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na wymianę standardowych żarówek G9 halogenowych na te ledowe, ponieważ niesie to ze sobą wiele korzyści – nie tylko mniejszy pobór prądu, a tym samym niższe rachunki. Jako że są to żarówki g9 led 230V, nie musimy przeprowadzać żadnych dodatkowych prac związanych z ich montażem, więc możemy zwyczajnie zamienić je z dotychczas stosowanymi żarówkami – to bardzo wygodne rozwiązanie.

Najważniejsze atuty technologii LED:

 •        niższy pobór energii od innych źródeł światła – dzięki temu żarówki LED są energooszczędne i razem z nimi można zredukować pobór energii o do 80-90 procent energii w zestawieniu ze zwykłymi żarówkami żarowymi, poza tym są one bardziej oszczędne od świetlówek kompaktowych i halogenów, więc wyposażenie w nie lamp to sposób na niższe opłaty za prąd
 •        wysoka żywotność – żarówka led g9 przeciętnie świecą po kilkadziesiąt tysięcy godzin, dlatego też nie przepalają się tak szybko jak inne źródła światła i są zwykle zakupem na lata
 •        bezpieczeństwo – są też przyjazne dla człowieka i dla środowiska naturalnego, powstają z komponentów niezawierających związków ołowiu, rtęci
 •        pełna moc od razu po włączeniu – nie musimy czekać na to, aż się „rozgrzeje” po włączeniu, natychmiast korzystać możemy z pełnej mocy diod LED
 •        niska emisja ciepła – żarówki te nie emitują tak dużej ilości energii cieplnej, co pozwala na zachowanie niskiej temperatury w miejscu ich montażu, poza tym nie parzą przy dotknięciu
 •        różne barwy światła – żarówki oferowane są w barwach światła chłodnego, neutralnego, jak i ciepłego, dlatego można dopasować je do swoich potrzeb
 •        brak promieniowania UV – żarówka nie emituje promieniowania ultrafioletowego, więc jest bezpieczna dla wzroku, nie przyciąga owadów, nie powoduje blaknięcia przedmiotów wrażliwych na promienie UV.

Żarówka g9 dostosowana do twoich potrzeb

To tylko niektóre zalety, jakimi wyróżnia się technologia LED, w tym żarówka G9, którą można kupić w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie. Te wszystkie atuty sprawiły, że żarówki te powoli zastępują halogeny, więc jeżeli nadal korzystają z nich Państwo w swoim domu czy firmie, warto pomyśleć o przetestowaniu nowocześniejszego rozwiązania.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy wyłącznie najwyższej jakości żarówki ledowe uznanych producentów – na wszystkie dostępne u nas modele dajemy gwarancję. Zakupią u nas Państwo również innowacyjne żarówki LED G9 COB, czyli Chip on Board (COB). Dzięki tej technologii można uzyskać niezwykle płaskie moduły LED dające jednocześnie szeroki kąt świecenia. Jako że diody układane są wtedy blisko siebie, strumień światła jest tak mocny.

Oferujemy żarówki w różnych wariantach kształtów, mocy i barwy, dlatego mogą Państwo dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb. W naszym asortymencie dostępne są zarówno mocne żarówki G9, jak i te słabsze, które używane są w żyrandolach, kinkietach, oprawach meblowych, oświetleniu łazienkowym, w oczkach – oprawkach halogenowych.

Żarówki oferujemy w następujących wariantach mocy:

 •        żarówki LED G9 2,5W
 •        żarówki LED G9 4W
 •        żarówki LED G9 6W
 •        i innych do wyboru

Żarówki dostępne są też w kilku wariantach barwy światła. Barwa ciepła polecana jest do zastosowania tam, gdzie chcemy uzyskać efekt przytulności i relaksu, ponieważ przypomina ona naturalną barwę żarówki żarowej, jest nieco żółta. Dostępne są u nas też LED-y w barwie chłodnej i neutralnej, które bardziej przypominają naturalne światło dzienne. Jest to światło jasne, polecane głównie tam, gdzie pracujemy, na przykład do biura, gabinetu, kuchni, także do łazienki, ponieważ dobrze odwzorowuje ono kolory.

Gdy mają Państwo pytania związane z naszym asortymentem żarówek LED G9, prosimy o kontakt. Zależy nam na tym, aby każdy z klientów był całkowicie zadowolony z tego, co oferujemy, więc będziemy mogli doradzić, jakie rodzaje żarówek wybrać. Posiadamy szerokie doświadczenie w branży i mamy licznych zadowolonych kupujących i mamy nadzieję, że również uda nam się spełnić Państwa wymagania.

Zapewniamy równocześnie bardzo atrakcyjne ceny na artykuły ledowe, które pozyskujemy tylko od sprawdzonych producentów. U nas nie muszą też Państwo przez długi czas czekać na wysyłkę, ponieważ większość produktów mamy w magazynie. Zapraszamy serdecznie na zakupy!