Żarówka LED ściemnialna GU10 6W BRILLO Zobacz większe

Żarówka LED ściemnialna GU10 6W BRILLO

ŻAR-GU106W-ŚCIEMNIAC

Nowy produkt

Żarówka LED GU10 6W to solidne źródło światła od uznanego producenta. Żarówka zbudowana na bazie nowoczesnych diod. Dodatkowo żarówka współpracuje ze ściemniaczem.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

 • Zadaj pytanie o produkt
 • Zadaj pytanie o produkt
  Żarówka LED ściemnialna GU10 6W BRILLO

  Żarówka LED ściemnialna GU10 6W BRILLO

  Żarówka LED GU10 6W  to solidne źródło światła od uznanego producenta. Żarówka zbudowana na bazie nowoczesnych diod. Dodatkowo żarówka współpracuje ze ściemniaczem.

  *

  *

  * Pola wymagane

  Anuluj Wyślij

 • Zamów telefonicznie
 • Koszty transportu
 • Złóż zapytanie ofertowe
 • Złóż zapytanie ofertowe
  Żarówka LED ściemnialna GU10 6W BRILLO

  Żarówka LED ściemnialna GU10 6W BRILLO

  Żarówka LED GU10 6W to solidne źródło światła od uznanego producenta. Żarówka zbudowana na bazie nowoczesnych diod. Dodatkowo żarówka współpracuje ze ściemniaczem.

  * Pola wymagane

  Anuluj lub 

22.00 zł brutto

Żarówka LED GU10 6W 450lm Brillo


Żarówka LED GU10 230V 6W o barwie białej to idealny produkt do energooszczędnego oświetlenia każdego pomieszczenia. Nowoczesne diody SMD gwarantują dużą moc świetlną i równe rozprowadzenie wytworzonego światła przy jednocześnie niskim poborze energii elektrycznej. Jasne światło o wysokim kontraście doskonale oddaje naturalne kolory, pozytywnie wpływa na koncentrację oraz nie usypia. Solidna obudowa wpływa na przedłużenie żywotności naszego produktu. Szklana szybka chroni przed kurzem i wilgocią, zwiększając spektrum zastosowań żarówki LED. Prezentowana żarówka odznacza się wydajnością i niskim zużyciem energii. Użycie nowoczesnych diod SMD sprawia że światło jest mocne i równomiernie rozproszone. Strumień świetlny tej żarówki to 450 lumenów. Biorąc pod uwagę że pobór prądu to jedynie 6W, łatwo można obliczyć że efektywność żarówki to 75 lm/W. Dzięki temu żarówka LED z powodzeniem zastąpi energochłonne źródła światła o mocy ok. 60W (popularne halogeny sufitowe) dając Państwu oszczędność energii sięgającą nawet 90%. Zakup tej żarówki to inwestycja która szybko się zwróci. Zastosowanie najwyższej jakości diod i mocna hermetyczna obudowa sprawia że ten produkt jest bardzo trwały i odporny. Żarówki te posiadają jedną barwę do wyboru - biała ciepła barwa światła - 3000K - do której jesteśmy najbardziej przyzwyczajeni, jest podobna do tych, jaką mają tradycyjne żarówki Edisona. Światło naszej żarówki idealnie oddaje naturalne kolory i nie męczy wzroku. Nie wpływa na samopoczucie i pozwala się zrelaksować. Ciepła barwa światła jest doskonała zarówno do pokoi, salonów, czy kuchni. Szeroki kąt świecenia zapewnia odpowiednie rozświetlanie całej powierzchni i brak tzw. braku równomierności światła, który może wpływać negatywnie na odbiór światła. 

System ściemniania żarówki LED Dimmable - żarówka LED jest ściemnialna dzięki czemu możemy swobodnie ustawić jasność jej światła od 0-100% zgodnie z naszymi preferencjami. Nasze żarówki LED są przystosowane do współpracy ze ściemniaczami manualnymi jak i z pilotami.

Żarówki LED GU10 o dużej mocy takiej jak powyższy model posiadają wiele zalet:

- niski pobór energii elektrycznej
- duża moc świecenia - 450 lumenów
- skuteczność świetlna - 75lm/W
- szeroki kąt świecenia - 90 stopni
- nowoczesna dioda SMD
- wysoki współczynnik CRI RA >80
- światło o wysokim kontraście
- wysokiej jakości obudowa - podwyższona odporność na czynniki zewnętrzne
- szerokie spektrum zastosowań - oświetlenie główne pomieszczeń, oświetlenie dodatkowe
- gwarancja - 24 miesiące


Żarówki GU10 LED

Żarówki GU10 LED są bardzo często stosowanym typem oświetlenia domowego. Zwane inaczej spotlightami LED, żarówki LED GU10 wykonane są według obowiązujących standardów dla typowych żarówek z żarnikiem wolframowym z trzonkiem GU10 zasilanych napięciem 230V. Konstrukcja żarówki pozwala na bezproblemową wymianę niewymagającą żadnych dodatkowych adaptacji istniejącego oświetlenia. Żarówka pasuje do większości standardowych opraw dostępnych na rynku przystosowanych do żarówek z trzonkiem GU10. W zależności od kąta świecenia żarówki LED GU10, oświetlenie tego typu znakomicie sprawdza się bądź jako oświetlenie dekoracyjne, bądź główne. Przy wykorzystaniu skupionego, skoncentrowanego światła, np. do oświetlenia blatów, wystaw, elewacji budynków, przedpokoi czy korytarzy. Jeżeli zależy nam na równomiernym oświetleniu całego pomieszczenia, starajmy się wybrać żarówkę LED z diodami powierzchniowo montowanymi tzw. SMD, o szerszym kącie rozproszenia światła. Dobór odpowiedniego rozsyłu źródła światła jest często ważniejszy od jego mocy. Dlatego też, należy zwracać na to uwagę, przy zakupie źródeł tego typu.

Barwa światłaBiała ciepła
Moc6W
TrzonekGU10
Kształt żarówkiHalogen
KloszMleczny
Możliwość ściemnianiaTak
Kolor kloszamleczny
Napięcie zasilające230V AC
Pobór mocy6W
Wymiary50x56mm
Strumień świetlny450lm
Barwa ŚwiatłaBiała Ciepła
Temperatura Barwowa3000K
Kąt Świecenia90st
Typ diody2835
Trwałość25000h
Czas gwarancji2 lata
CRI/Ra80
Ilość LED12
Rodzaj GwintuGU10
Funkcja ściemnianiatak