Żarówki LED GX53 

Żarówka LED GX53 to energooszczędny zamiennik tradycyjnych świetlówek CFL. Wykonane w technologii LED są nie tylko oszczędne, ale także znacznie trwalsze i bezawaryjne.

Żarówka LED z gwintem GX53, czyli płaskie źródło światła o średnicy 74mm

Żarówki LED GX53 to kompaktowe źródła światła, które stanowią energooszczędny zamiennik tradycyjnych świetlówek CFL. Oznaczenie GX53 w tym modelu oznacza odległość pomiędzy nóżkami przyłączeniowymi trzonka, która wynosi właśnie 53mm. Żarówki LED z trzonkiem GX53 są bardzo często wykorzystywanym źródłem światła w lampach, w których mamy ograniczone miejsce na źródło światła. Spotkamy je bardzo często w nowoczesnych żyrandolach, czy stojących lampach ogrodowych.

Energooszczędny zamiennik tradycyjnych żarówek z gwintem GX53

Żarówki LED GX53 to nie tylko zdecydowanie niższy pobór energii, ale także długa żywotność, sięgająca nawet 30000 godzin. Chcąc wybrać jak najtrwalszą i bezawaryjną lampę, powinniśmy zdecydować się wyłącznie źródła światła wykonane w technologii LED. Ponadto nowoczesne diody nie wydzielają szkodliwego promieniowania ani nie grzeją się. Są to bardzo ważne atuty zarówno dla naszego zdrowia, jak i wygody w użytkowaniu.

Żarówki LED z gwintem GX53 możemy wybrać w trzech różnych barwach światła. Dostępna jest:

  • Barwa biała ciepła
  • Barwa biała dzienna
  • Barwa biała zimna