Żarówki LED MR11 to małe halogeny LED o średnicy 35mm, które zasilimy bezpiecznym prądem o napięciu 12V. W ofercie naszego sklepu lampy o szerokim, jak i wąskim kącie świecenia.

Żarówki LED MR11 Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Żarówki LED MR11, czyli małe halogeny LED o średnicy 35mm

Żarówki halogenowe LED MR11 to bardzo atrakcyjna alternatywa tradycyjnych źródeł światła, które przez długi czas jako jedyne były dostępne w tym wariancie. Żarówki LED z trzonkiem MR11 o średnicy 35 mm wyróżniają się przede wszystkim swoimi kompaktowymi gabarytami. Bardzo dobrze sprawdzają się w lampach z mniejszymi kloszami i oczkach świetlnych przystosowanych do żarówek o średnicy 35mm. Wykorzystywane są one między innymi w oświetleniu sufitowym, punktowym, meblowym, czy w lampkach biurkowych i nad blatami kuchennymi. Żarówki MR11 LED to energooszczędne rozwiązanie, które pozwoli Państwu znacząco zmniejszyć rachunki za prąd.

Duża popularność halogenów LED MR11 zasilanych napięciem 12V

Żarówki LED z gwintem MR11 posiadają wiele zalet i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów. Są również bardzo łatwe w użyciu - zasilane napięciem 12V zostały przystosowane do instalacji niskonapięciowych, a do ich zasilania należy używać wyłącznie zasilaczy dedykowanych dla instalacji LED o stabilizowanym napięciu. W naszym sklepie internetowym zarowka-led.com wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom klientów i oferujemy im najwyższej jakości artykuły LED. Dostępne w naszym asortymencie żarówki LED MR11 pochodzą od sprawdzonych producentów i na wszystkie z nich dajemy 24-miesięczną gwarancję.

Żarówki LED z gwintem MR11 o wąskim lub szerokim kącie świecenia

Żarówki Ledowe MR11  wyposażone w odpowiedni radiator skutecznie odprowadzają generowane ciepło, co przekłada się na ich dłuższą żywotność niezależnie od miejsca zastosowania. Dzięki wyposażeniu w diody LED montowane powierzchniowo żarówka zapewnia również szeroki kąt świecenia, który wynosi aż 120 stopni. Możemy wybierać również żarówki MR11 wyposażone w skupiającą soczewkę. Doskonale sprawdzą się one do dekoracyjnego i punktowego doświetlenia.