Żarówka LED MR16 stanowi energooszczędny zamiennik tradycyjnego halogenu sufitowego. Wyposażona w nowoczesne diody LED stanowi zdecydowanie trwalszą alternatywę, które spełni oczekiwania wielu z naszych klientów.

Żarówki LED MR16  

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 35 elementów

Żarówki LED MR16 - energooszczędna alternatywa tradycyjnych halogenów sufitowych

Żarówki LED z gwintem MR16 to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych żarówek halogenowych. W porównaniu z tradycyjnym oświetleniem jego ledowe zamienniki wyróżniają się wysoką energooszczędnością i długą żywotnością, nie przegrzewają się oraz posiadają kąt świecenia, który dobierzemy według naszych indywidualnych potrzeb. Żarówki LED z trzonkiem MR16 to obecnie bardzo często wybierany typ oświetlenia doceniany przez wielu klientów naszego sklepu. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę żarówek typu MR16 zasilanych napięciem 12V, jak i 230V.

Halogeny LED MR16 jako najczęściej wybierany typ dodatkowego oświetlenia w naszych domach i mieszkaniach

Żarówki MR16 posiadają bardzo szerokie zastosowanie i pozwalają na tworzenie efektownych systemów oświetleniowych w naszych domach, mieszkaniach oraz innych budynkach. Najczęściej są one stosowane w sufitach podwieszanych, jak i również w konstrukcjach z płyt kartonowo-gipsowych. Żarówki LED z trzonkiem MR16 są obecnie bardzo popularne i ciągle zyskują nowych użytkowników, którzy wybierają je zamiast standardowych, halogenów i świetlówek.

Żarówki LED MR16 zasilane napięciem 12V lub 230V

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z naszej oferty. Wybieramy tylko najlepszej jakości żarówki LED z gwintem MR16, które wyróżniają się profesjonalnym wykonaniem i gwarancją producenta wynosząca 24 miesiące. W naszej ofercie występują żarówki LED, które pozwalają na uzyskanie szerokiego kąta świecenia, ale także te wyposażone w skupiającą soczewkę, idealne do punktowego i dekoracyjnego oświetlenia
W naszym asortymencie spotkają Państwo:

  • Żarówki LED MR16 12V – przeznaczone do stosowania w instalacjach niskonapięciowych, które wymagają zastosowania odpowiednich zasilaczy, przystosowanych do oświetlenia LED
  • Żarówki LED MR16 230V – tego rodzaju żarówki mogą być stosowane instalacjach podłączonych do standardowej sieci 230V

Ponadto żarówki Ledowe MR16 w naszej ofercie występują w barwie ciepłej, dziennej lub zimnej, dlatego mogą Państwo dopasować je do swoich indywidualnych preferencji i pomysłów na świetlne aranżacje wnętrz.