Żarówki dekoracyjne to stylowe źródła światła, wykonane w tradycyjnej technologii. Doskonale sprawdzą się w eleganckich lampach, jak i oprawach wykonanych w stylu Retro. 

Żarówki ozdobne Jest 62 produktów.

Pokazuje 1 - 62 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 62 z 62 elementów

Żarówka Edisona

Żarówki ozdobne to nie tylko nowoczesne, wykonane w technologii diodowej LED, ale także wyjątkowym źródłem światła może być żarówka żarnikowa. Jest to bardzo często wybierany typ oświetlenia w odkrytych lampach bez klosza. Designerskie żarówki dekoracyjne to także ważny element oświetlenia w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Duże żarówki ozdobne, czy małe żaróweczki mogą zdecydowanie wyróżniać się swoim wyglądem, ale także akcentem w każdym wnętrzu. Ich wyrazisty wygląd jest znacznie ważniejszy od poboru energii tych źródeł światła, który jest znacząco wyższy niż w lampach wykonanych w technologii LED.

Żarówka Edisona

Żarówki dekoracyjne

Ozdobne żarówki to przede wszystkim wyrazisty i niepowtarzalny wygląd oraz wyjątkowo ciepłe i przytulne światło. Ich eleganckie włókna wolframowe nie tylko słyną z emisji niepowtarzalnej barwy światła, ale także świetnie prezentują się zarówno przy zapalonym, jak i zgaszonym świetle. Stylowe żarówki tego typu doskonale sprawdzają się zarówno z lampami wiszącymi, stołowymi, czy podłogowymi. Potrafią one idealnie podkreślić wygląd naszej lampy, ale także świetnie sprawdzą się jako źródło dodatkowego, dekoracyjnego oświetlenia. Pamiętajmy także, że żarówka Edisona dostępna jest także w wersji energooszczędnej. Jest to żarówka dekoracyjna LED, wyposażona w specjalną diodę Filament. Pobór energii tego typu źródła światła jest znacznie niższy, a jej wygląd został całkowicie odwzorowany na tradycyjnej żarówce wolframowej.

Żarówki dekoracyjne

Żarówki Retro

Designerskie żarówki industrialne, czy żarówka Vintage, idealnie sprawdzą się do stworzenia nastrojowego oświetlenia nie tylko w naszym domach, a także w restauracjach, pubach, klubach, czy innych pomieszczeniach gdzie stawia się na stworzenie klimatycznego wnętrza. Ponadto żarówki żarowe możemy dowolnie ściemniać. W żadnym stopniu nie są one ograniczone w tym jak większość ledów.

Żarówki Retro

Żarówki Retro to źródła światła wzorowane na tych z początku XX-wieku. Doskonale łączą one w sobie wyjątkową barwę światła oraz wyjątkowy kształt i wygląd. Prezentują się bardzo reprezentatywne w większości wnętrz, a ich żarnik z włókna węglowego dopełnia idealną całość.

Żarówka dekoracyjna

Duża żarówka dekoracyjna

Kształty żarówek ozdobnych mogą być przeróżne. Żarówka Edisona, jaką oferuje nasz sklep internetowy, może być okrągła, płaska, rurkowa, czy zakręcona. Oczywiście każda z nich będzie posiadać inny, wyjątkowy żarnik, który doskonale wpasuje się w jej wnętrze. Cały czas jednak klienci najczęściej decydują się na żarówki dekoracyjne kuliste. Kula to ponadczasowy design, który wpasuje się do większości wnętrz, a moda na żarówki kuliste nigdy nie przeminie. Oczywiście oferujemy również inne kształty żarówek, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie. Elegancka lampa i wielka żarówka to wyjątkowe połączenie, które spełni nie tylko rolę oświetleniową, ale również stworzy dekoracyjny i przytulny nastrój.

Żarówki ozdobne