Żarówki samochodowe LED 

Żarówki samochodowe LED to kategoria, w której wymienią Państwo oświetlenie swojego auta, na te wykonane w energooszczędnej technologii LED. W sprzedaży żarówki LED wyposażone w diody SMD 5050 i SMD 5630.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Wymień swoje żarówki samochodowe na te wykonane w technologii LED

Żarówki samochodowe LED to nowoczesny rodzaj żarówek, wykonanych w nowoczesnej i energooszczędnej technologii. Każdy z kierowców w swoim życiu staje przynajmniej parę razy przed zadaniem wymiany żarówki. Wybierając żarówki LED samochodowe, mamy pewność, że każda z nich wykorzystuje napięcie 12V i spełnia wymagane normy ECE. W naszym sklepie internetowym zarowka-led.com znajdą Państwo szeroki wybór żarówek samochodowych, które różnią się od siebie przeznaczeniem i zastosowaniem. W sprzedaży posiadamy:

  • Żarówki postojowe LED - diody LED BA15S, BAY15D, BA9S wyposażone w źródło światła SMD5050. Wszystkie o zimnej barwie światła.
  • Żarówki LED W5W - dostępne zarówno w barwie ciepłej, jak i zimnej. Wyposażone w gwint W5W i diody LED SMD5050.
  • Żarówki LED C5W - wyposażone w najmocniejsze diody LED SMD5630 lub SMD5050. Dostępne w jasnej, zimnej barwie.
  • Żarówki LED C10W - o szerokości 42mm lub 43mm i wyposażone w źródło światła SMD5050.

Żarówki samochodowe LED dostępne w naszym sklepie internetowym wyróżniają się zwiększoną jakością światła oraz wysoką energooszczędnością. Charakteryzują się także znacznie dłuższą żywotnością od standardowych i tradycyjnych żarówek samochodowych. Proponowane przez nas żarówki LED samochodowe świetnie sprawdzą się do kompleksowej wymiany oświetlenia na ledowe w Twoim aucie. W naszej ofercie znajdą Państwo żarówki samochodowe postojoweżarówki samochodowe pozycyjne i żarówki samochodowe rurkowe.