Zasilacz Desktop 12V to wygodny w instalacji, bardzo atrakcyjny cenowo produkty, przystosowany do zasilania produktów LED i innego rodzaju elektroniki. Z jednej strony zakończony wtyczką do gniazda, z drugiej natomiast wtykiem DC.

Zasilacze desktop  

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 19 elementów

Zasilacze desktop

zasilacz desktop LED, zasilacz desktop do taśmy LED, zasilacz desktop do żarówek LED, zasilacz LED 12W, zasilacz LED 18W, zasilacz LED 24W, zasilacz LED 30W, zasilacz LED 36W, zasilacz LED 60W, zasilacz LED 90W, zasilacz LED 120W, zasilacz desktop 12V

 

Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości zasilacze typu desktop – nowoczesny zasilacz desktop 12V to sprawdzony wybór do różnego rodzaju aplikacji, między innymi oświetlenia LED w domach i w przemyśle. W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę różnych wariantów zasilaczy – zawsze z szybką dostawą oraz w atrakcyjnych cenach!

 

Uniwersalny zasilacz desktop przeznaczony jest do zmiany napięcia 230V na 12V, dlatego może być on zastosowany jako zasilacz desktop LED, na przykład jako zasilacz desktop do taśmy LED czy też jako zasilacz desktop do żarówek LED w różnych przestrzeniach. Zasilacze te stosowane są między innymi w podświetlaniu sufitów, mebli, urządzeń chłodniczych, ale również sprawdzają się w monitoringu, na przykład przy zasilaniu kamer oraz centralek alarmowych. Jak widać, mają one bardzo szerokie zastosowanie w wielu różnych instalacjach.

 

W sprzedaży posiadamy zasilacze takie jak:

  • zasilacz LED 12W
  • zasilacz LED 18W
  • zasilacz LED 24W
  • zasilacz LED 30W
  • zasilacz LED 36W
  • zasilacz LED 60W
  • zasilacz LED 90W
  • zasilacz LED 120W

 

Zasilacze są oferowane w także w różnych kształtach i wymiarach, wobec tego można dopasować je w zależności od tego, w jakich miejscach mają być one zastosowane. Są one również łatwe w użytkowaniu oraz wyposażone w wysokiej jakości zabezpieczenia przeciwzwarciowe i przeciążeniowe. Plusem jest dodatkowo niski pobór energii podczas stanu spoczynku. Klasa izolacji zasilaczy znajduje się na poziomie II.

 

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem lub potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiednich modeli zasilaczy, nasi pracownicy są całkowicie gotowi do pomocy i będą mogli doradzić najlepsze modele zasilaczy. Zapewniamy również bardzo atrakcyjne ceny oraz szybko realizujemy zmówienia, dlatego zakupiony u nas zasilacz desktop LED będzie u Państwa w krótkim terminie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która przeznaczona jest na stronie internetowej. Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie on-line!