Zasilacze do komputerów stacjonarnych 

Zasilacze komputerowe to bardzo ważne urządzenie każdej jednostki centralnej naszego PC. Jest odpowiedzialny za dostarczanie energii do wszystkich podzespołów naszego komputera stacjonarnego.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zasilacze do komputerów stacjonarnych - PC

Zasilacz komputerowy pełni bardzo ważną funkcję w każdym komputerze stacjonarnym. Jest to urządzenie dostarczające energii dla wszystkich podzespołów naszego PC. Zasilacz do komputera zawsze musi posiadać odpowiednie zabezpieczenia, które ochronią nasz domowy sprzęt przed uszkodzeniem, z powodów przeciążeń sieci.

Zabezpieczenia:

  • Przeciw-przeciążeniowe
  • Przeciw-przepięciowe

Każdy zasilacz komputerowy został wyposażony w automatyczną regulację prędkości obrotów wentylatora. Pozwala mu to zaoszczędzić energię w czasie spoczynku naszego komputera, natomiast kiedy nasz PC jest maksymalnie wykorzystywany, wtedy także nasz zasilacz będzie bardziej obciążony i jednocześnie wentylator osiągnie wyższą prędkość.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Zasilacz 420W Akyga
  • Zasilacz 450W Akyga

Każdy zasilacz do komputera dostępny w naszej ofercie został wykonany z wysokiej jakości elektroniki, dlatego spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.