Zasilacze LED 12V 

Do zasilania oświetlenia LED 12V należy używać wyłącznie zasilaczy o stabilizowanym napięciu. Zasilacze LED 12V to kategoria, w której znajdą Państwo różne modele transformatorów, różniących się typem, szczelnością, czy mocą. Szeroka gama naszych produktów sprawia, że każdy z naszych klientów znajdzie tu idealny produkt dla swojej instalacji.

Podkategorie

 • Zasilacze modułowe

  Zasilacze modułowe LED 12V to transformatory w atrakcyjnej cenie, przystosowane do zasilania instalacji wewnętrznych. Chłodzone swobodnym obiegiem powietrza, a w przypadku wyższych mocy dedykowanym radiatorem.

 • Zasilacze hermetyczne

  Zasilacze hermetyczne LED 12V to transformatory wyposażone w szczelną obudowę o klasie szczelności min IP67. Doskonale sprawdzą się do zasilania oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, wykonanego w technologii LED.

 • Zasilacze ultrapłaskie

  Nowoczesny zasilacz LED płaski to doskonały wybór do tych miejsc, gdzie nie mamy możliwości zastosowania standardowych zasilaczy. W naszym sklepie internetowym mogą zakupić Państwo najwyższej jakości  zasilacz LED 12V w przystępnej cenie!

 • Zasilacze puszkowe

  Zasilacz puszkowy to dyskretny produkt, który schowamy w puszce instalacyjnej o standardowej średnicy. Zapewniamy szeroki wybór komponentów, w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Zasilacze wtyczkowe

  Zasilacz wtyczkowy LED 12V to bardzo popularne i wygodne produkty przystosowane do zasilania między innymi technologii LED. Bardzo atrakcyjne cenowo i posiadające szerokie zastosowanie w różnych instalacjach domowych i przemysłowych.

 • Zasilacze desktop

  Zasilacz Desktop 12V to wygodny w instalacji, bardzo atrakcyjny cenowo produkty, przystosowany do zasilania produktów LED i innego rodzaju elektroniki. Z jednej strony zakończony wtyczką do gniazda, z drugiej natomiast wtykiem DC.

 • Zasilacze na szynę DIN

  Zasilacze szynowe LED 12V to bardzo praktyczne transformatory, które zamontujemy na szynie DIN o standardowych wymiarach. W naszej ofercie dostępne zasilacze o różnych mocach, w bardzo atrakcyjnych cenach.

 • Zasilacze meblowe

  Zasilacze meblowe LED 12V to małej wielkości przetwornice, które dyskretnie ukryjemy w naszych meblowych instalacjach oświetleniowych. Produkty o kompaktowych wymiarach, doskonale sprawdzą się zamontowane we wnękach, w szafkach, czy na ściankach mebli.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 226 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 226 elementów

Zasilacze do oświetlenia LED 12V

Taśmy LED, moduły LED, czy listwy ledowe to produkty, do których instalacji będziemy potrzebowali użyć transformatorów LED. Zasilacze LED 12V to produkty o impulsowym, stabilizowanym napięciu, które świetnie współpracują z oświetleniem LED. Wszystkie zasilacze do taśm LED 12V dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości elektroniki i doskonale współpracują z urządzeniami, które wymagają do pracy prądu o stałym napięciu 12V. Nasze zasilacze do LED 12V posiadają odpowiednie chłodzenie. W zależności od mocy i typu odbywa się ono przy pomocy swobodnego obiegu powietrza lub wewnętrznych wentylatorków.

Wybór zasilaczy 12V do naszego oświetlenia

Wybierając odpowiedni transformator LED 12V do naszej instalacji oświetleniowej powinniśmy zwrócić uwagę na warunki w jakich będzie zamontowany, wielkość powierzchni montażowej oraz moc całego układu. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno małe zasilacze 12V o mocy 6W, jak i te większe, przystosowane do skomplikowanych i mocnych źródeł światła o mocy aż 500W. W sprzedaży posiadamy:

 • Zasilacze modułowe LED 12V - trwałe i atrakcyjne cenowo transformatory, które idealnie sprawdzą się w instalacjach wewnątrz pomieszczeń.
 • Zasilacze hermetyczne LED 12V - zasilacze z hermetyczną obudową do instalacji narażonych na szkodliwe warunki atmosferyczne.
 • Zasilacze ultrapłaskie LED 12V - zasilacze o płaskich i cienkich wymiarach, idealne do miejsc o ograniczonej powierzchni montażowej, czy do schowania w profilu aluminiowym.
 • Zasilacze meblowe LED 12V - małe transformatory, które z łatwością ukryjemy w instalacjach oświetlenia naszych mebli.
 • Zasilacze na szynę DIN 12V - przeznaczone do montażu na szynach DIN.
 • Zasilacze wtyczkowe i desktop 12V - proste w instalacji zasilacze, z jednej strony zakończone wtyczką, a z drugiej wtykiem DC.
 • Zasilacze LED do puszki 12V - produkty, które dyskretnie schowamy w uniwersalnej puszce instalacyjnej.