Zasilacze LED 24V 

Zasilacze do instalacji oświetleniowej o dedykowanym stałym napięciu 24V. Zasilacze LED 24V posiadają szereg zabezpieczeń nadnapięciowych i nadprądowych, dlatego są gwarancją produktów niezawodnych i najwyższej jakości.

Podkategorie

  • Zasilacze hermetyczne 24V

    Zasilacze hermetyczne LED 24V to przetwornice ze szczelną obudową, dedykowane do zasilania oświetlenia LED 24V. Polecane przez nasz sklep, idealne do zasilania wewnętrznych, jak i zewnętrznych instalacji.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Zasilacze do LED o stabilizowanym napięciu 24V

Zasilacze LED 24V dostępne w naszej ofercie charakteryzują się długą i bezawaryjną pracą. Są to bardzo wszechstronne produkty, które posłużą nam do zasilania produktów wykonanych w technologii LED, które do pracy potrzebują prądu o napięciu 24V. Nasze zasilacze do LED 24V spełniają szereg wymogów Unii Europejskiej i posiadają wiele zabezpieczeń, które gwarantują bezpieczeństwo ich używania. Zasilacz 24V był testowany pod pełną mocą i został wyposażony w zabezpieczenia:

  • nadprądowe
  • nadnapięciowe
  • zwarciowe
  • temperaturowe

W zależności od rodzaju zasilacza LED 24V będziemy mogli go używać wyłącznie w instalacjach wewnętrznych lub w wewnętrznych lub zewnętrznych. Zasilacze hermetyczne GLP 24V to zalecany przez nas produkt, który cechuje szczelna obudowa IP67 i długa gwarancja producenta. Możemy go używać zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Pozostałe zasilacze 24V z naszej oferty, które nie posiadają uszczelnionej obudowy, powinny być instalowane wewnątrz pomieszczeń.

Zasilacze do taśm LED, żarówek i lamp 24V

Przetwornice LED 24V to uniwersalne zasilacze, które posłużą nam do zasilania zarówno taśm LED 24V, jak i innych produktów wymagających zewnętrznego zasilacza 24V o stabilizowanym napięciu. Transformatory LED 24V stanowią odpowiedź na współczesne potrzeby naszych klientów, którzy posiadają nie tylko oświetlenie zasilane prądem o napięciu 12V, ale coraz częściej używają produktów, które do zasilenia będą potrzebowały zasilaczy do LED 24V.