Zasilacze meblowe 

Zasilacze meblowe LED 12V to małej wielkości przetwornice, które dyskretnie ukryjemy w naszych meblowych instalacjach oświetleniowych. Produkty o kompaktowych wymiarach, doskonale sprawdzą się zamontowane we wnękach, w szafkach, czy na ściankach mebli.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Zasilacze meblowe LED 12V - kompaktowe transformatory do zasilania oświetlenia meblowego

Mały  zasilacz meblowy LED 12V to dyskretny produkt, który świetnie sprawdzi się do zasilania oświetlenia LED czy innego rodzaju elektroniki, która potrzebuje do pracy prądu o stałym napięciu 12V. Bardzo kompaktowe wymiary naszych zasilaczy sprawiają, że jest to bardzo częsty wybór w miejscach o ograniczonej powierzchni. Zasilacze meblowe 12V wybierane przez naszych klientów najczęściej montowane są:

  • na ściankach mebli
  • we wnękach
  • w szufladach
  • na półkach
  • na szafkach

Małe zasilacze meblowe 12V

Kompaktowe zasilacze meblowe LED 12V to transformatory, o małych wymiarach i stabilizowanym napięciu. Wszystkie posiadają przewody, wyciągnięte z obu stron lub gniazda na kable, które zdecydowanie ułatwiają ich późniejszą instalację. Pomimo małych wymiarów, nasze zasilacze meblowe 12V posiadają szereg zabezpieczeń nadprądowych, czy zwarciowych, a także spełniają wszystkie wymagania Unii Europejskiej i posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. W naszym sklepie internetowym kupią Państwo