Zasilacze szynowe LED 12V to bardzo praktyczne transformatory, które zamontujemy na szynie DIN o standardowych wymiarach. W naszej ofercie dostępne zasilacze o różnych mocach, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zasilacze na szynę DIN 

Zasilacze szynowe LED

Oferujemy najwyższej jakości zasilacze szynowe, które przeznaczone są do montażu na szynach DIN. Dzięki nim mogą Państwo stworzyć efektywnie działające instalacje o wszechstronnym zastosowaniu. Prowadzimy sprzedaż zasilaczy renomowanych marek, które będą mogły spełnić wszystkie wymagania klientów. Zapewniamy na nie jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny i szybko realizujemy zamówienia.

Szyny DIN, które nazywane są również wspornikami montażowymi, są standardem metalowej szyny montażowej opracowanym przez instytut DIN. Wykorzystywane są one w szczególności do montażu rozmaitej modułowej aparatury elektrycznej, przykładowo wyłączników różnicowoprądowych, nadprądowych, a także innych rodzajów urządzeń elektrycznych i elektronicznych stosowanych w rozdzielnicach elektrycznych. Wyróżniamy trzy różne przekroje szyn DIN – typ O, typ C oraz typ G.

Specjalny zasilacz LED na szynę DIN jest dopasowany do ustandaryzowanych wymiarów szyny, dlatego też można bardzo łatwo zamontować go w dowolnym jej miejscu, a następnie podłączyć go do urządzeń przeznaczonych do zasilania.

W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne zasilacze szynowe LED 12V oraz zasilacze 24V, które dostępne są w różnych wariantach mocy. Są to wyłącznie najwyższej jakości elementy, które wytwarzane są z naciskiem na niezawodność działania oraz bezpieczeństwo – są one wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe oraz posiadają II klasę izolacji.

Pod względem mocy oferujemy różnorodne zasilacze szynowe

  • zasilacz LED 15W
  • zasilacz LED 30W
  • zasilacz LED 60W

Dokładne parametry zasilaczy LED na szynę DIN dostępnych w naszym sklepie można sprawdzić na ich poszczególnych stronach. Jeżeli nie mają Państwo pewności, jakie modele zasilaczy wybrać, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Nasi pracownicy będą mogli doradzić i dobrać najlepsze z nich, które sprawdzą się w danym zastosowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zaprezentowaną na naszej stronie internetowej i życzymy udanych zakupów!