Zasilacze na szynę DIN 

Zasilacze szynowe LED 12V to bardzo praktyczne transformatory, które zamontujemy na szynie DIN o standardowych wymiarach. W naszej ofercie dostępne zasilacze o różnych mocach, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zasilacze szynowe LED

Oferujemy najwyższej jakości zasilacze szynowe, które przeznaczone są do montażu na szynach DIN. Dzięki nim mogą Państwo stworzyć efektywnie działające instalacje o wszechstronnym zastosowaniu. Prowadzimy sprzedaż zasilaczy renomowanych marek, które będą mogły spełnić wszystkie wymagania klientów. Zapewniamy na nie jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny i szybko realizujemy zamówienia.

Szyny DIN, które nazywane są również wspornikami montażowymi, są standardem metalowej szyny montażowej opracowanym przez instytut DIN. Wykorzystywane są one w szczególności do montażu rozmaitej modułowej aparatury elektrycznej, przykładowo wyłączników różnicowoprądowych, nadprądowych, a także innych rodzajów urządzeń elektrycznych i elektronicznych stosowanych w rozdzielnicach elektrycznych. Wyróżniamy trzy różne przekroje szyn DIN – typ O, typ C oraz typ G.

Specjalny zasilacz LED na szynę DIN jest dopasowany do ustandaryzowanych wymiarów szyny, dlatego też można bardzo łatwo zamontować go w dowolnym jej miejscu, a następnie podłączyć go do urządzeń przeznaczonych do zasilania.

W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne zasilacze szynowe LED 12V oraz zasilacze 24V, które dostępne są w różnych wariantach mocy. Są to wyłącznie najwyższej jakości elementy, które wytwarzane są z naciskiem na niezawodność działania oraz bezpieczeństwo – są one wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe oraz posiadają II klasę izolacji.

Pod względem mocy oferujemy różnorodne zasilacze szynowe

  • zasilacz LED 15W
  • zasilacz LED 30W
  • zasilacz LED 60W

Dokładne parametry zasilaczy LED na szynę DIN dostępnych w naszym sklepie można sprawdzić na ich poszczególnych stronach. Jeżeli nie mają Państwo pewności, jakie modele zasilaczy wybrać, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Nasi pracownicy będą mogli doradzić i dobrać najlepsze z nich, które sprawdzą się w danym zastosowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zaprezentowaną na naszej stronie internetowej i życzymy udanych zakupów!