Zasilacze puszkowe 

Zasilacz puszkowy to dyskretny produkt, który schowamy w puszce instalacyjnej o standardowej średnicy. Zapewniamy szeroki wybór komponentów, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Praktyczny zasilacz puszkowy  

Oferujemy wysokiej jakości zasilacze puszkowe LED przeznaczone do tworzenia instalacji oświetlenia LED. Ze względu na swoje kompaktowe wymiary zasilacze te mogą być montowane bezpośrednio w standardowych puszkach elektrycznych. Zapewniamy szeroki wybór oraz przystępne ceny tych komponentów LED!

W naszym sklepie zakupią Państwo zasilacze do zastosowań z urządzeniami pracującymi na prądzie stałym 12V. Często są one wybierane jako zasilacz puszkowy LED 12V czy też diod LED w oczkach. Ich półokrągły kształt powoduje, że mieszczą się one w puszkach elektrycznych, a także mogą być stosowane w innych miejscach z ograniczoną przestrzenią, na przykład do instalacji podschodowych, gdzie nie można zastosować zasilaczy o większych gabarytach. Zasilacze posiadające stopień ochrony IP67 mogą być również stosowane na zewnątrz ze względu na odporność na wilgoć.

W naszym asortymencie klienci znajdą zasilacze puszkowe LED

  • zasilacz puszkowy 10W
  • zasilacz puszkowy 20W
  • zasilacz LED 0,83A
  • zasilacz LED 1,66A

Więcej precyzyjnych informacji dotyczących dostępnych w naszym asortymencie zasilaczy puszkowych LED można znaleźć na stronie internetowej. Wszystkie z dostępnych u nas zasilaczy to modele wyróżniające się wysoką jakością wykonania, testowane pod obciążeniem, chłodzone obiegiem powietrza, a także wyposażone w zabezpieczenia termiczne, przeciążeniowe oraz zwarciowe. To powoduje, że są one elementami skutecznymi, niezawodnymi, wszechstronnymi, dedykowanymi do różnych aplikacji LED.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z zakupów. Zapewniamy szeroki wybór komponentów do instalacji LED najwyższej jakości, ich przystępne ceny oraz ekspresową realizację zamówień. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jaki zasilacz puszkowy LED zakupić, jesteśmy także gotowi do pomocy – nasi pracownicy będą mogli poradzić, jakie elementy sprawdzą się najlepiej w danym przypadku.

Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie sklepu i życzymy udanych zakupów!