Zasilacze wtyczkowe 

Zasilacz wtyczkowy LED 12V to bardzo popularne i wygodne produkty przystosowane do zasilania między innymi technologii LED. Bardzo atrakcyjne cenowo i posiadające szerokie zastosowanie w różnych instalacjach domowych i przemysłowych.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Funkcjonalne zasilacze wtyczkowe LED

Popularne zasilacze wtyczkowe o bardzo szerokim zastosowaniu – sprawdzają się w różnych aplikacjach w domu i przemyśle. W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości zasilacze wtyczkowe LED MW Power, które dostępne są w różnych wariantach mocy. Można zakupić je u nas także w przystępnych cenach!

Zasilacz wtyczkowy przeznaczony jest do zmiany napięcia podawanego z sieci z 230V na napięcie 12V prądu stałego. Zakończony jest wtykiem umieszczanym w różnych urządzanych, z którymi może współpracować. Komponenty te wyróżniają się kompaktowymi wymiarami oraz lekkością, cechują się także niezawodnym działaniem i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Oferowane przez nas zasilacze wtyczkowe LED 12V są wyposażone w zabezpieczenia przeciwzwarciowe i przeciążeniowe.

W sprzedaży posiadamy zasilacze wtyczkowe do taśmy LED oraz żarówek ledowych, które wymagają napięcia 12V prądu stałego, także sprawdzają się jako zasilacze CCTV – do kamer kopułowych, IP, mini kamer, kamer kompaktowych czy szybkoobrotowych, ponadto do kamer analogowych i centralek alarmowych. Istnieje też możliwość zastosowania naszych zasilaczy w branży meblarskiej – do podświetlania mebli kuchennych, wnętrz szafek, szaf pod zabudowę, witryn, a także w branży chłodniczej do oświetlania chłodni, lodówek, lad chłodniczych czy lodówek ekspozycyjnych.

Oferujemy zasilacze wtyczkowe o różnych mocach

  • zasilacz wtyczkowy 1,2W
  • zasilacz wtyczkowy 6W
  • zasilacz wtyczkowy 10W
  • zasilacz wtyczkowy 15W
  • zasilacz wtyczkowy 24W
  • zasilacz wtyczkowy 36W
  • oraz innego rodzaju

Wszystkie z powyższych zasilaczy wtyczkowych LED dostępnych w naszym sklepie posiadają odpowiednie certyfikaty oraz 2-letnią gwarancję. Jeżeli mają Państwo problem z doborem właściwego modelu, prosimy o kontakt – nasi pracownicy będą mogli wówczas doradzić najlepsze modele, które sprawdzą się w danym zastosowaniu i będą gwarantowały niezawodną pracę na długi okres.

Zapraszamy Państwa serdecznie do sprawdzenia wszystkich zasilaczy wtyczkowych dostępnych w naszym sklepie i życzymy miłych zakupów!