Zegarki z ukrytą kamerą 

Zegarki z ukrytą kamerą to niezwykle wygodne i praktycznie urządzenie szpiegowskie, posiadające funkcję kamery i aparatu. Idealne urządzenie potrzebujemy nagrać dowód nieprawidłowych zachowań.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Akcesoria szpiegowskie - zegarki z ukrytą kamerą

Zegarki szpiegowskie to niezawodne urządenia, będące połączeniem najwyższej technologii, która pozwoli nam nagrać dźwięk i obraz w jakości Full HD. Zostały zaprojektowane w ten sposób, aby swobodnie używać ich na co dzień, a ich wygląd jest identyczny, jak typowych zegarków. Zegarek z kamerą to starannie wykonany produkt, który idealnie wpasuje się do każdego naszego stroju. Nie będzie się rzucał w oczy i świetnie dopasuje się do garnituru, jak i takiego mniej formalnego stroju. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wysokiej jakości zegarki szpiegowskie Xblitz.

Zegarki szpiegowskie - idealne do pozyskiwania dowodów w każdym momencie

Zegarek z ukrytą kamerą możemy dyskretnie wykorzystać w każdej chwili, w której zachodzi odpowiednia potrzeba, która umożliwi pozyskania nowych dowodów w sprawie. Jest to produkt, który sprawdzi się w wielu życiowych sytuacjach, ale będzie bardzo praktycznym gadżetem dla miłośników nowych technologii. Zegarki szpiegowskie w zestawie posiadają wyczerpującą instrukcją, w której zapoznasz się ze wszystkimi jego funkcjami, jak i z systemem sterowania. Zegarki Xblitz z kamerą spełnią indywidualne wymagania większości z naszych klientów.