Zestaw oświetleniowy 

Zestawy oświetleniowe LED to kategoria, w której znajdą Państwo kompletne zestawy, składające się z oprawy zwykłej lub o podwyższonej szczelności i świetlówki LED. Zestawy w bardzo atrakcyjnych i niskich cenach.

Zestaw oświetleniowy 

Kompletny zestaw oświetleniowy LED doskonale sprawdzi się do oświetlenia garażu, firmy, czy hali. Zestaw oświetleniowy to nic innego jak kompletny osprzęt, który nasi klienci będą mogli zamontować w biurze, magazynie, garażu, warsztacie, czy w szkole i urzędzie. W skład kompletnego zestawu wchodzi świetlówka w ilości zależnej od typu oprawy oraz sama oprawa, którą możemy wybrać w postaci zwykłej belki lub oprawy hermetycznej. Zestaw oświetleniowy to bardzo atrakcyjny cenowo osprzęt, przygotowany specjalnie dla naszych klientów. Są to komplety, stworzenie z akcesoriów idealnie do siebie pasujących, w różnych opcjach świecenia i wyjątkowych promocjach. W tej kategorii znajdą państwo zestawy świetlówkowe z belką, czy oprawą hermetyczną, a także większe paczki świetlówek. Wszystko w bardzo atrakcyjnej, niskiej cenie.

Komplety oświetleniowe

Cały zestaw oświetleniowy LED, który znajdą Państwo w naszej ofercie, został złożony z najwyższej jakości akcesoriów. Na każdy z produktów udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Jesteśmy też sklepem otwartym na negocjacje przy hurtowych zamówieniach. Jeśli potrzebują Państwo większej ilości, porady, czy dokładniejszej wyceny, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym: 531 344 300 lub napisz na [email protected]. Promocyjny zestaw oświetleniowy i jego cena, również podlegają negocjacji przy hurtowych zamówieniach.