Zestawy oświetleniowe LED to kategoria, w której znajdą Państwo kompletne zestawy, składające się z oprawy zwykłej lub o podwyższonej szczelności i świetlówki LED. Zestawy w bardzo atrakcyjnych i niskich cenach.

Zestaw oświetleniowy 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Szybki podgląd
  22.90 zł

  Belka ze świetlówką LED T8 to promocyjny zestaw, który teraz zakupią Państwo w bardzo promocyjnej cenie. W komplecie świetlówka LED 120 cm w barwie zimnej.

  22.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  22.90 zł

  Oprawa typu belka IP20 + świetlówka LED 18W w dziennej barwie to idealny zestaw do oświetlenia pomieszczeń w których nie jest wymagany podwyższony stopień wodoodporności. Prosty, szybki montaż w atrakcyjnej cenie.

  22.90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  49.00 zł

  Zestaw składający się z oprawy hermetycznej IP65 oraz dwóch tub LED 18W 1600lm o zimnej barwie światła 6000K. Świetlówki LED 120cm wykorzystywane są jako oświetlenie miejsc użytku publicznego, oświetlenie sklepów i galerii handlowych czy oświetlenie domowe.

  49.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  49.00 zł

  SUPER OFERTA dla osób poszukujących oszczędności - zestaw: 2x świetlówka LED T8 120cm b. neutralna + oprawa świetlówkowa IP65. Komplet Tub LED 2x18W to zamiennik tradycyjnych świetlówek gazowych o mocy 2x36W - oszczędność energii elektrycznej o 50%.

  49.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  59.34 zł

  59.34 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  61.00 zł

  Zestaw oświetleniowy: Oprawa IP65 + 2xświetlówka LED 20W to idealny zestaw w super cenie. Świetnie sprawdzi się do oświetlenia powierzchni komercyjnych, magazynowych czy przemysłowych. 24 miesiące gwarancji.

  61.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  103.00 zł

  Zestaw - oprawa świetlówkowa IP65  2 x T8  + dwie świetlówki LED 18W z linii STANDARD z białą dzienną barwą światła. Zestaw LED doskonale sprawdzi się w oświetleniu pomieszczeń gospodarczych, przemysłowych i magazynowych. Prosty i szybki montaż oraz funkcjonalne rozwiązania.

  103.00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  103.00 zł

  Zestaw oprawy hermetycznej oraz dwóch tub LED o długości 120cm, mocy 18W w barwie zimnej. Tuby LED generują strumień świetlny 2x1800 lumenów. Zestaw LED doskonały np. do oświetlenia magazynów i korytarzy. Kąt świecenia - 120 stopni.

  103.00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Zestaw oświetleniowy 

Kompletny zestaw oświetleniowy LED doskonale sprawdzi się do oświetlenia garażu, firmy, czy hali. Zestaw oświetleniowy to nic innego jak kompletny osprzęt, który nasi klienci będą mogli zamontować w biurze, magazynie, garażu, warsztacie, czy w szkole i urzędzie. W skład kompletnego zestawu wchodzi świetlówka w ilości zależnej od typu oprawy oraz sama oprawa, którą możemy wybrać w postaci zwykłej belki lub oprawy hermetycznej. Zestaw oświetleniowy to bardzo atrakcyjny cenowo osprzęt, przygotowany specjalnie dla naszych klientów. Są to komplety, stworzenie z akcesoriów idealnie do siebie pasujących, w różnych opcjach świecenia i wyjątkowych promocjach. W tej kategorii znajdą państwo zestawy świetlówkowe z belką, czy oprawą hermetyczną, a także większe paczki świetlówek. Wszystko w bardzo atrakcyjnej, niskiej cenie.

Komplety oświetleniowe

Cały zestaw oświetleniowy LED, który znajdą Państwo w naszej ofercie, został złożony z najwyższej jakości akcesoriów. Na każdy z produktów udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Jesteśmy też sklepem otwartym na negocjacje przy hurtowych zamówieniach. Jeśli potrzebują Państwo większej ilości, porady, czy dokładniejszej wyceny, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym: 531 344 300 lub napisz na sklep@smd-led.pl. Promocyjny zestaw oświetleniowy i jego cena, również podlegają negocjacji przy hurtowych zamówieniach.