Zestawy edukacyjne 

Zestawy edukacyjne to różnego rodzaju gry, które przyniosą najmłodszym nie tylko wiele radości, ale także dużo korzyści. Gry edukacyjne świetnie rozwijają, ćwicząc pamięć i koncentrację, ale także pozwalają na zdobycie wiedzy z różnych dziedzin.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Gry edukacyjne, to takie gry które przynoszą wiele korzyści i równocześnie przyjemności. Głównym zadaniem gier to rozwijanie i pobudzanie mózgu do pracy, ćwiczymy pamięć, koncentrację, zdobywamy wiedzę z różnych dziedzin. Edukacja najmłodszych z pomocą gier to świetny sposób na podawanie wiedzy i miłe spędzanie czasu. 

Gry firmy Lisciani pomogą dziecku przyswoić wiedzę z wielu podstawowych zagadnień w wieku przedszkolnym i dadzą wiele przyjemności z odkrywania świata. Z naszymi grami twoje dziecko pozna alfabet, pierwsze liczby, pozna części ciała człowieka, nauczy się mapy Polski, przyswoi wiedzę z układu słonecznego, dowie się jak założyć swój własny ekosystem czy pozna smak aktorstwa, itp.
Każda z gier firmy Lisciani jest bogato ilustrowana i odpowiednio dostosowana do przedziału wiekowego i z pewnością może wzbudzić u najmłodszych ciekawość do otaczającego świata.
Myślę, że w naszym sklepie każde dziecko znajdzie grę dla siebie.

KAROTKA ALFABET I PIERWSZE LITERY LISCIANI
Gra to zestaw do nauki alfabetu, pierwszych słów oraz liczb w wieku przedszkolnym. Gra polega na łączeniu puzzli, obrazka z pierwszą literą, na który zaczyna się wyraz ilustrujący obrazek. Zestaw zawiera również puzzle z liczbami.
Dzięki tej grze dziecko rozwinie pamięć, zdolności logiczne, nauczy się liter oraz pierwszych liczb. Gra dedykowana dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Gra zawiera 62 puzzle autokorygujące, 26 literek i 5 cyfr, instrukcje z wytycznymi dla rodziców.

KAROTKA GRAJ I PISZ ALFABET LISCIANI

Gra zawiera puzzle z literkami, obrazkami oraz kartonikami z wykropkowanymi wyrazami. Gra polega na łączeniu obrazków z pierwszą literą ich nazwy i zachęca dziecko do pisania całych wyrazów. Dzięki ścieralnemu pisakowi, który jest w zestawie, dziecko będzie mogło wielokrotne pisać i doskonalić sprawność manualną.

Gra zawiera 29 puzzli z literami, 29 puzzli z obrazkami, 29 podłużnych puzzli ze słowami, ścieralny pisak, gumkę, instrukcje z poradami dla rodziców.