Złączki do taśm LED 

Szybkie i proste wykonanie podłączenia taśmy LED bez potrzeby lutowania zapewniają wysokiej jakości złączki do taśm led oraz standardowej LED, które znajdują się naszym sklepie internetowym. 

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 91 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 91 elementów

Wysokiej jakości złączki do taśm LED RGB

Jeżeli chcą Państwo zamówić najwyższej jakości komponenty do instalacji LED, zapewniamy szeroki wybór złączek do taśm LED, przystępne ceny oraz szybką wysyłkę do klienta!

Dzięki złączkom RGB można bardzo łatwo tworzyć instalacje LED – nawet samodzielnie. Te niewielkie elementy są przeznaczone do błyskawicznego podłączania taśm ledowych jednokolorowych oraz wielokolorowych RGB. Pozwalają na uzyskanie stabilnego, trwałego połączenia bez potrzeby lutowania, co powoduje, że również można je łatwo zdemontować.

W naszym asortymencie znajdą Państwo takie złączki jak:

  • złączki do taśmy LED 3528 – są one przeznaczone do taśm LED 8 mm z gniazdem DC do zasilaczy desktop
  • złączki do taśmy LED 5050dedykowane do taśm LED SMD 5050 o szerokości 10 mm
  • złączki do taśmy LED 8 mm – złączki dwustronne, samozaciskowe, które przeznaczone są do taśm LED jednokolorowych o szerokości 8 mm
  • złączki do taśmy wodoodpornej – zaprojektowane specjalnie do użytku z taśmami LED wodoodpornymi, na przykład do montażu na zewnątrz czy w łazienkach
  • złączki do taśmy LED 10 mm – dedykowane do taśmy o szerokości 10 mm
  • złączka do taśmy LED z przewodem – dzięki dodatkowemu przewodowi możliwe jest podłączenie elementów położonych nieco dalej od siebie

Łączenie taśmy LED pod kątem 90 nie jest trudne!

W naszym asortymencie mogą znaleźć też Państwo specjalne złączki do taśm LED RGB kątowe, które pozwalają na łączenie ze sobą odcinków taśmy pod kątem 90 stopni, w kształcie litery L, złączki typu T oraz typu X, złączki – konektory do taśmy LED RGB wyposażone w 4 piny.

Gdy potrzebują Państwo pomocy w zakupie odpowiednich elementów, pozostajemy zawsze do dyspozycji. Nasi pracownicy to eksperci w dziedzinie oświetlenia LED, dlatego będą mogli wtedy doradzić Państwu takie elementy, które będą sprawdzały się najlepiej z planowaną przez Państwa instalacją ledową.

Zapraszamy serdecznie na zakupy do naszego sklepu!