Żyrandole - listwy 

Lampy sufitowe listwy to eleganckie żyrandole, które zamontujemy na naszym suficie lub ścianie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów są gwarancją długoletnie oświetlenia, bez straty swoich największych atutów wizualnych.

Żyrandole - listwy, czyli eleganckie lampy sufitowe

Żyrandole - listwy to kategoria, w której znajdą Państwo eleganckie lampy sufitowe, pozwalające na stworzenie niesamowitym efektów świetlnych w naszym domu. Żyrandol - listwa to lampa, której listwe mocującą, montujemy na suficie bądź ścianie. Jest ona wyposażona, w zależności od modelu od kilku do kilkunastu punktów świetlnych. Żarówki ukryte są pod zmysłowymi abażurami lub bardzo designierskimi kloszamy. Lampa listwa wisząca stanowi bardzo ciekawy i gustowny wybór do oświetlenia wielu z naszych pomieszczeń. Jest to bardzo ciekawy wybór do oświetlenia salonu lub sypialni, ale także każdego innego miejsca wykonanego w stylu nowoczesnym, jak i tym tradycyjnym

Lampy listwy sufitowe do oświetlenia salonu i sypialni

Żyradnole listwy to eleganckie lampy, które dzięki odpowiedniemu ułożeniu punktów świetlnych odpowiednio wypełnią całe pomieszczenie światłem. Lampy listwy sufitowe także element oświetlenia, który zdecydowane uatrakcyjni wygląd naszego wnętrza. Odpowiedni dobór lampy nie tylko przyczyni się do doskonałęgo oświetlenia, ale także nada wnętrzu wyjątkowego charakteru i podnesie jego atrakcyjność. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo lampy sufitowe listwy, które w zależności od materiału wykonania, koloru i wzornictwa, znajdą swoje inne indywidualne zastosowanie. Przy wyborze naszej lampy pamiętajmy, że w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza, powinniśmy dobierać oprawy z wyższym stopniem ochrony IP.