Żyrandole - plastikowe 

Żyrandole plastikowe to atrakcyjne cenowo lampy sufitowe, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jest to częsty wybór naszych klientów do pomieszczeń typu: salon, sypialnia, czy przedpokój.

Żyrandole plastikowe - eleganckie lampy z tworzywa sztucznego

Żyrandole wykonane z plastiku stanowią tani, a zarazem bardzo efektowny element oświetlenia salonu, sypialni, czy pokoju naszego dziecka. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są trwałym, a zarazem eleganckim źródłem światła. W czasach kiedy oświetlenie sufitowe jest zdominowane przez lampy wykonane z białego szkła, stali, czy chromu, żyrandole plastikowe stanowią odskocznię od dotychczasowych standardów. Lampy sufitowe plastikowe to atrakcyjny cenowo zamiennik tradycyjnych żyrandoli, które dzięki swojej niskiej cenie będziemy mogli często wymieniać, podczas zmian naszej aranżacji wnętrza.

Lampy sufitowe z plastiku - różne wzory, motywy i rodzaje

W naszym sklepie internetowym zarowka-led.com znajdą Państwo zarówno lampy, które zamontujemy bezpośrednio na suficie lub ścianie, albo zwiesimy za pomocą regulowanych linek. Żyrandole plastikowe posiadają rozmaite wzory, wszystkie wykonane są w białym kolorze, ale z łatwością możemy zmienić ich kolor. Nasze żyrandole możemy pokolorować na dowolny wzór, który znajdzie się w naszej wyobraźni. Pozwala to naszym lampom stać się ponadczasowymi i zmieniać ich styl, zależnie od naszego "humoru", czy podczas zmiany aranżacji naszego wnętrza. Żyrandole wykonane z plastiku to bardzo często używane lampy, które spotkamy w tradycyjnych i nowoczesnych wnętrzach takich jak:

  • salon
  • sypialnia
  • korytarz
  • pokój dla chłopca
  • pokój dla dziewczynki