Żyrandole witrażowe 

Żyrandole witrażowe to stylowe lampy, które zostały wykonane w eleganckiego szkła witrażowego. Są doskonałym pomysłem do oświetlenia kuchni, salonu, sypialni, czy innego pomieszczenia.

Żyrandole witrażowe, czyli sposób na stylowe oświetlenie Twojego pomieszczenia

W naszym sklepie internetowym zarowka-led.com znajdą Państwo przeróżne wzory i kształty sufitowych lamp witrażowych. Lampy witrażowe zostały bardzo precyzyjnie stworzone, z wysokiej jakości szkła, dbając o jak najdrobniejsze detale. Połączenie światła LED z eleganckim witrażem łączy ze sobą niesamowity efekt wizualny, ale jest także niesamowicie funkcjonalne w oświetleniu całego pomieszczenia. W sprzedaży posiadamy lampy sufitowe Tiffany, które zawdzięczamy słynnemu amerykańskiemu artyście. Stworzył on niesamowite lampy ze szkła witrażowego. czyli z materiału, który jest bardzo często spotykane w oknach kościołów i katedr.

Lampy sufitowe witrażowe z wymiennym źródłem światła

Dobór odpowiedniego źródła światła ma niesamowicie ważne znaczenie w oświetleniu naszej kuchni, czy salonu. Żyrandole witrażowe posiadają wymienne źródło światła, przez co nasi klienci sami dobiorą jego moc, jak i barwę, która najlepiej sprawdzi się w ich aranżacji. Spośród żarówek LED do naszych żyrandoli możemy wybierać spośród różnych mocy i trzech różnych barw światła. Wybierając ciepłą barwę, decydujemy się na kolor światła najbardziej zbliżony do tego tradycyjnego. Barwa dzienna to neutralna barwa, najlepiej oddająca naturalne kolory i najbliższa temu naturalnemu słonecznemu. Najchłodniejsza z barw to zimna, która jest zdecydowanie przeznaczona dla klientów, którym najbardziej odpowiada barwa lekko wpadająca w niebieski kolor. 

Żyrandole witrażowe mogą być używane do oświetlenia:

  • kuchni
  • jadalni
  • salonu
  • sypialni
  • przedpokoju