Żyrandole - Zwisy 

Żyrandole wiszące to eleganckie lampy, które dzięki swojej unikalnej konstrukcji są oddalone od sufitu. Doskonale sprawdzą się w salonie, sypialni, przedpokoju, korytarzu, czy w pokoju dziecięcym.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 193 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 193 elementów

Żyrandole zwisy - energooszczędne, zarazem nowoczesne oświetlenie

Lampy sufitowe zwisy to eleganckie oprawy, które są oddzielne od sufitu pewną wysokością. Są znane z bardzo stylowego wykończenia i rozpraszają światło w ten sposób, aby szczególnie wpłynąć na wygląd i charakter naszego pomieszczenia. Żyrandole zwisy to bardzo popularne lampy w naszym sklepie internetowym, które mogą służyć jako podstawowe oświetlenie, doświetlać wybrane elementy naszej przestrzeni. Nasze lampy świetnie współgrają z żarówkami LED, które znajdą Państwo w naszej ofercie, a ponadto tworzą z oświetleniem LED niesamowite efekty wizualne, którym towarzyszy duża energooszczędność. Lampa sufitowa zwieszana najczęściej wybierana jest do:

  • sypialni
  • salonu
  • biura
  • kuchni
  • łazienki

Lampy sufitowe zwisy, jako podstawowe oświetlenie pomieszczenia

Żyrandole zwieszane są bardzo często używane do ogólnego oświetlenia pomieszczeń. Są oddalone od sufitu, dlatego ich światło będzie padać w określonym kierunku, czyli w miejsce, gdzie będziemy tak ważne czynności. W sprzedaży posiadamy lampy sufitowe zwieszane w różnych typach wykonaniach, stylach i kolorach. Nasi klienci w kategorii Żyrandole-zwisy znajdą najróżniejsze lampy, które spełnią ich indywidualne preferencje i trafią w ich gust. Nasze nowoczesne lampy doskonale rozświetlą pomieszczenia typu salon, czy sypialnia i sprawią, że staną się one od razu znacznie bardziej przytulne, ale także kolorowym motywem doskonale wpasuję się w wygląd pokoju dziecięcego.